Typerka

Typerka

XIII EDYCJA POGÓRZE CUP 2023 - „GRAMY DLA ARTURA” 

Drużyna JR Pogórze Gdynia 11.02.2023 organizuje turniej halowy połączony z akcja charytatywną „Dramy dla Artura”. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 43, na "naszej"sali 17 zespołów, będzie mogło powalczyć o Puchar Pogórza. 
Cel szczytny - akcja charytatywna, oprócz wpisowego z którego dochód zostanie przeznaczony "Dla Artura”, będzie można wrzucić również pare groszy do puszki oraz wziąć udział loterii fantowej. Dodatkowo od przyszłego tygodnia za pośrednictwem naszego FB rozpoczniemy licytację koszulek piłkarskich i nie tylko. 
Więcej informacji na temat choroby Artura i naszych akcjach można przeczytać poniżej w załączonych linkach.

Niedługo pojawi się również więcej informacji organizacyjnych - podział drużyn na grupy, terminarz, licytacja i szczegóły nowej atrakcji naszego turnieju, czyli loterii fantowej.
Ze sportowym pozdrowieniem, 

KIJEK TJR

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02Dpho1xus2jZp4vmrtYARQgSWFUnV8S3fGU8mizXguurbi8af4JpGPMgbCkAhCPQJl&id=100055244575020


https://weszlo.com/tag/artur-greszta/

https://kibice-razem.pl/article/gramy-dla-artura-1

http://jrpogorze.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1097:pogorze-cup-2020-qgramy-dla-arturaq-podsumowanie&catid=51:rumska-liga-halowa-&Itemid=59 

Pokaż mniej
 

Witam!Ostatnie typowanie na Euro 2016, obstawiamy do niedzieli do godz. 21:00
10 Lipca 21:00 Portugalia - Francja 0:0

 

1/2 finału – OBSTAWIAMY DO 6 LIPCA GODZ. 21:00
 (bez Jokera )
6 lipca
 godz. 21.00 Portugalia - Walia 2:0
7 lipca godz. 21.00 Niemcy - Francja 0:2


   

1/4 finału – OBSTAWIAMY DO 30 CZERWCA GODZ. 21:00
 (1 Joker )
30 czerwca
 godz. 21.00 Polska - Portugalia 1:1
1 lipca godz. 21.00 Walia - Belgia 3:1
2 lipca godz. 21.00 Niemcy - Włochy 1:1
3 lipca godz. 21.00 Francja - Islandia 5:2

 

1/8 finału – OBSTAWIAMY DO 25 CZERWCA GODZ.15:00 (plus 1 joker )

25 czerwca
godz. 15.00 Szwajcaria - Polska 1:1
godz. 18:00 Walia - Irlandia Północna 1:0
godz. 21.00 Chorwacja - Portugalia 0:0
26 czerwca 
godz. 15.00 Francja - Irlandia 2:1
godz. 18.00 Niemcy - Słowacja 3:0
godz. 21.00 Węgry - Belgia 0:4
27 czerwca
godz. 18.00 Włochy - Hiszpania 2:0
godz. 21.00 Anglia - Islandia 1:2