3 KOLEJKA - FAZA GRUPOWA EURO 2016
MECZE OBSTAWIAMY DO 19 CZERWCA DO GODZ. 21:00 (1 JOKER)
GR A
19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja
 0:0
19 czerwca 21:00 
Rumunia - Albania]
 0:1
GR B
20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia
 0:0
20 czerwca 21:00 
Rosja - Walia
 0:3
GR C
21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska
 0:1
21 czerwca 18:00 
Irlandia Płn. - Niemcy 0:1
GR D
21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania
 2:1
21 czerwca 21:00 
Czechy - Turcja
 0:2
GR E
22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia
 0:1
22 czerwca 21:00 
Szwecja - Belgia
 0:1
GR F
22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia
 3:3
22 czerwca 18:00 
Islandia - Austria 2:1
Komentarze (23)
  • Toudi
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania] 1-1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1-1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 2-1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0-1

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-2 ****
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1-0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1-2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0-2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 0-1
  • Maniek
    Kumpela
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 0-0

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2-0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0-1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0-2

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0-2

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 0-0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0-2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1-3

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 2-1 Joker
  • Maniek
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2-0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0-2 Joker

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0-2

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0-1

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 0-0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1-2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0-2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1-0
  • Bambus1929  - re:
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1-2

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0-2 Joker

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1-2

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 1-1

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 1-3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 0-0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1-2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0-2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 0-2
  • Dabek
    Aga

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 0:1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2 Dżoker
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:1

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:1

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:1

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:2
  • Dabek
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 2:1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2:0 Joker

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 2:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 2:1

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:4
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 0:1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1:1

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0;2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:3

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:2
  • Dabek
    Tomala

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1:0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 0:1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 1:0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1:0 joker

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0:1

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:0

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:1
  • Dabek
    Marcin Naczk

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 0:1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0:2

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2 Joker

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 0:1

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 0:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0:3

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:1

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 0:1
  • Dabek
    Bistro Pado

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2:1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:3 joker

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 2:2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 2:0
  • Dabek
    Tomasz Cychylik

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 0:0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:0

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:1 Joker

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:1
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 0:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0:1

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:3

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 0:0
  • Dabek
    Krzemo

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:1

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2:0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0:2

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2 joker

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 2:2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 1:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 0:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 2:1

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:1

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:0
  • Konopek
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2-1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1-2

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 2-1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 1-2

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-2 **
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1-0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0-2

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0-2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1-1
  • Dabek
    Darek

    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 0:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2:1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 2:2

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:2

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 2:1

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 2:2 joker

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 3:1

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:3

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 2:1

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 2:3
  • kijek
    typy Hiszpana
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 0:0
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1:0
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:1
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:0
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:1
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2 joker
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:1
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:0
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1:0
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0:0
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:1
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:0
  • kijek
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:1
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1:0 joker
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0:0
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:2
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 1:1
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 0:0
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja1:0
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 0:0
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:2
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0:2
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:1
  • Kuki  - typy Kasi
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-2 joker
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2-2
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1-2
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1-2
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:2
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-2
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 1-1
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2-0
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1-1
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 2-1
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:1
  • Kuki
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1-1
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1-0
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1-3
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 2-1
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0-2
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0-2 joker
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1-1
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2-0
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1-0
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0-2
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 0-2
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1-2
  • Królik
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania] 2:1

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 2:2

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 1:2

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 1:3

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:3 joker
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:2

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:1

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:3

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:2

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:2
  • kijek
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 2:1
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 1:1
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:2
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia1:1
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska0:2 joker
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:3
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 0:2
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 2:1
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:0
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:2
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:1
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 0:1
  • kijek
    to byl typ Janusza Rodziewicza
  • kijek
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 0:1
    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania 2:1
    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 1:2
    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:2
    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska1:2
    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:3 joker
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:2
    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 1:1
    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 2:1
    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 0:2
    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia1:0
    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 1:0
  • kijek
    ten typ Jurek Kania
  • Malina
    GR A
    19 czerwca 21:00 Szwajcaria - Francja 1:2

    19 czerwca 21:00 Rumunia - Albania] 0:0

    GR B
    20 czerwca 21:00 Słowacja - Anglia 0:1

    20 czerwca 21:00 Rosja - Walia 0:1

    GR C
    21 czerwca 18:00 Ukraina - Polska 0:1joker

    21 czerwca 18:00 Irlandia Płn. - Niemcy 0:2
    GR D
    21 czerwca 21:00 Chorwacja - Hiszpania 1:2

    21 czerwca 21:00 Czechy - Turcja 1:0

    GR E
    22 czerwca 21:00 Włochy - Irlandia 1:0

    22 czerwca 21:00 Szwecja - Belgia 1:3

    GR F
    22 czerwca 18:00 Węgry - Portugalia 1:1

    22 czerwca 18:00 Islandia - Austria 2:1
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."