Kadra na sezon 2007/08
Article Index
Kadra na sezon 2007/08
Kadra na sezon 2007/08
a
All Pages

Rodziewicz Janusz, Frankowski Wiesław, Paweł Bergański, Kamil Bartkowiak, Kamil Kurdybelski, Jarosław Gołdyn, Michał Frankowski, Rafał Kamiński, Tomasz Piątkowski, Marek Szalczewski, Marek Mańkowski, Łukasz Kolenda, Łukasz Tomczyk, Krzysztof Kijanka, Piątkowski Daniel, Grzegorz Muszyński, Krzysztof Prokopowicz, Łukasz Dąbrowski, Karol Kosicki.


 Karol Kosicki vel KOSA, tego pana z dalekiego Oksywia wynalazł sam Hiszpan. Karol cały czas ciężko trenuje w Gryfie Wejherowo na pozycji prawego obrońcy.

W wakacje w JP CUP SOPOT w dużym stopniu przyczynił się do tego że JR POGÓRZE zajęło I miejsce. Zawodnik jak przystało na obrońce bardzo twardo grający, który posiada żelazne płuca. Kolejny w zestawieniu to Łukasz Kolenda vel Lusiu/Boski - jak kto woli. Kolejny kopacz, który miał zaszczyt wystąpić w JR. Było to na inauguracje sezonu 2006/07 gdzie mieliśmy duże problemy by zebrać pięciu i dojechać do Żukowa. O 9 rano w niedziele został wyciągniety z wyra, zawiózł nas i zaliczył debiut...Obecnie gra na boiskach Salosu, gdzie dzielnie broni barw kolegów z drużyny POGÓRZE... Napewno nie odstawi nogi a walką i ambicją, którą posiada napewno świetnie wprowadzi się do drużyny... Łukasz Tomczyk vel EMIL... Wychowanek Uni Susz, w której zakończył karierę na poziomie juniora. Emil już kilka razy bronił barw JR w ubiegłym roku. W tym roku podobnie jak Kamil Bartkowiak za dużo nie pogra ponieważ często emigruje do skandynawi... Ale gdy tylko jest w Polsce będzie walczył ku chwale żółto-czarnej SIŁY!!! Poza tym świetny zawodnik na dogrywki przy barze... Osobiście bardzo się ciesze że będziemy mieli większą kadre niż w roku ubiegłym. Sami wiecie że rok temu z szesnastoosobowej kadry na mecze jeździło po 6-7 grajków. Paweł nabawił się kontuzji, całe szczęście Maszot miał swoje dni KONIA, bo zostalibyśmy bez bramkarza. Ogólnie było ciężko, bo ktoś miał prace, szkołe, studia itp. W tym sezonie SuperLiga, w któej napewno nie będzie łatwo... W każdym razie witamy wszystkich nowych kopaczy wymienionych tu wyżej... TYLKO J.R. POGÓRZE!!!

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."