Zwycięstwo w Pucharze Polski

Z OSTATNIEJ CHWILI: w PUCHARZE POLSKI między innymi - odpadł SZTORM MOSTY, odpadła ARKA SI po karnych z AP DĄBROWA, wygrała MARYNARKA WOJENNA GDYNIA, wygrał BAŁTYK II w stosunku 33:0.

Debiut Kadry  NL6 w PUCHARZE POLSKI wypadł niezwykle okazale. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego nie mieli litości dla swojego przeciwnika jakim była drużyna TRAUGUTT PRUSZCZ GDAŃSKI i wygrali 13:0. Jak widać dwumiesięczne treningi i sparingi nie poszły na marne. Dzisiaj wszystko sprzyjało Naszej drużynie - wspaniała pogoda, liczna widownia, doskonale przygotowane boisko i pozytywne nastawienie zespołu. Oczywiście trzeba powiedzieć, że przeciwnicy to zupełni amatorzy do potęgi drugiej, ale dopiero boisko prawdę Ci powie. Kadra rozpoczyna mecz w składzie BERGAŃSKI - DĄBROWSKI, CHMIELIŃSKI, ŻOŁNIEREWICZ, KOLĘDA - KLUKOWSKI, FALTYŃSKI, DŹWIGAŁA, FRYDRYCH - PIEPRZYK, ZAWADZKI.Od samego początku jesteśmy w ofensywie -  już w dziesiątej sekundzie Klukowski strzela w słupek a w drugiej minucie strzela Zawadzki otwierając bramkowy festiwal. Nie będę oceniał poszczególnych zawodników, gdyż każdy zagrał na wysokim poziomie ku zadowoleniu wszystkich obecnych na obiekcie CHECZY.Dziewiąta minuta to już 2:0 po strzale Dźwigały a w trzynastej minucie Pieprzyk podwyższa na 3:0. Ale te trzy bramki były dopiero preludium do czwartej. Zdobył ją obrońca Chmieliński  (popularny Witek) w dwunastej minucie z woleja po dośrodkowaniu z prawej strony. Bramka przecudnej urody za co Wituś otrzymał gromkie brawa. Szesnasta minuta to ponownie gol Pieprzyka na 5:0, a pierwszą połowę kończymy wynikiem 6:0 bramką Kolendy z czterdziestej pierwszej minuty. W przerwie kilka uwag od trenera i kamanda przystępuje ochoczo do drugiej połowy. Piękny wolej z powietrza Kolendy w 52" potwierdza tylko ofensywne nastawienie drużyny. Kolejny obrońca popisuje się kapitalnym strzałem - to Dąbrowski z ponad 25 metrów posyła bombę w prawy róg bramki i mamy 7:0 w 59".  Wyklepana akcja przynosi 8:0 po strzale Faltyńskiego w 61".  Kolejne minuty to popis kunsztu Dźwigały, który zdobywa dwie bramki - w 63" i 67", obie z dalszej odległości. Ręce same składają się do oklasków. Trener dokonuje czterech zmian w krótkim odstępie czasowym i zmiennicy w osobach Sobali, Czausa oraz braci Łajewskich przyczyniają się do podwyższenia wyniku. Sobala w 76" podwyższa wynik na 11:0 a zaraz potem z lewej nogi strzela w poprzeczkę - rzezi dokonują w 79' i 88' Zawadzki i Arek Łajewski ustalając wynik meczu na 13:0. Nic dodać, nic ująć. BRAWO !!!. To było naprawdę dobre spotkanie w wykonaniu KADRY NL6 i czekamy na kolejnego przeciwnika.