A miało być tak pięknie....

JR Pogórze vs Enerpol 5:4(4:1)
Skład: BERGAńSKI - SZUMLAS, KOLENDA, KURDYBELSKI, GOłDYN, MALINOWSKI, KONOPKA - D.MOTYL( 1br), DąBROWSKI( 3 br), MAZUREK( 1br), KOWALSKI 

Z braku czasu pokrótce tylko kilka słów o każdym meczu. KKS Pogórze - Elizjum 6:5, najsłabsze spotkanie tej kolejki. Właściwie nie ma o czym pisać, tylko dzięki swojemu niekwestionowanemu liderowi Markowi Kwaśnikowi KKS zwija trzy punkty. Ale jeden Marek nie wystarczy, aby zażegnać widmo spadku lub jedną z końcowych pozycji. Przed Nimi mecze prawdy z JOGĄ i SKOKIEM. Drużyna ELIZJUM pewny kandydat do spadku.

Drugi mecz,  JOGA - CHOPINA 3:4. Obie drużyny wiedziały o co walczą. Młodzi i nieprzewidywalni gracze z Wejherowa pną się powoli w górę tabeli i stają się groźni dla najlepszych, a Joga musi zakasać rękawy i brać się do roboty.

Trzecie spotkanie pomiędzy ZMARNOWANYMI a EJSMONDEM  4:2 to prawdziwa uczta piłkarska dla kibiców. Zmarnowane tym meczem raczej zapewnili sobie tytuł a weterani prowadzeni przez popularnego Nitka muszą zacząć oglądać się do tyłu.

Wtorkowe otwarcie pomiędzy JR POGÓRZEM a ENERPOLEM  5:4 pokazało chwilowy kryzys JR, ale trzy punkty pozwoliło wspiąć się na drugą pozycję w tabeli, natomiast Enerpol jest coraz w gorszej sytuacji. Obawiam się ,że to drugi spadkowicz.

CLASSIC - FC CHYLONIA 9:5 to spotkanie całkowicie pod dyktando graczy z RUMI, którzy udowadniają,że poważnie interesuje Ich podium. FC Chylonia po chwilowej euforii z początku rozgrywek wraca do swojej normalności czyli gubienia punktów z kim się da.

SAGA - SKOK 2:6 - jak widać po wyniku, Saga raczej nie będzie w czołowej trójce, a SKOK po chwilowym kryzysie zaczyna pozostawiać zespoły za swoimi plecami 

Komentarze (2)
  • Dabek
    Ja uważam że najsłabnszym meczem kolejki był właśnie nasz mecz
  • kijek
    ważne 3pkt...szkoda,ze z relacji jaka czytam na stronie i tych, które otrzymałem droga sms, nasza gra nie była porywająca....głowa do góry Panowie, przed nami kolejne mecze i szansa do rehabilitacji;p Kowal, Dąbek , Teodor - dzięki za relacje!!!pozdrowienia dla wszystkich i dla Wiesława "banity" również;p
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."