JR Pogórze vs Classic

JR Pogórze vs Classic 5:5 (1:3)
Skład: Bergański - Kosicki M., Bartkowiak, Szumlas, Malinowski - Dąbrowski, Mazurek
Bramki: 0:1 CL 0:2 CL 1:2 Dąbrowski 1:3 CL 2:3 Mazurek 2:4 CL 2:5 CL 3:5 Dąbrowski 4:5 Mazurek 5:5 Szumlas


JR opisuje: To już trzecia kolejka w rozgrywkach GL6 i jakże inne nastroje w drużynie. Niestety w tej edycji rozgrywek sam ich początek nie jest najlepszy dla Naszej drużyny. Porażka i dwa remisy nie stawiają Nas w korzystnym świetle i chyba tylko zadowoleni są Nasi przeciwnicy. Poprzednie dwa mecze w których prowadziliśmy 4:0 i 3:0 zakończyły się porażką i remisem i trudno było pogodzić się z taką sytuacją. Drużyna wpadła w w głęboki dołek i trzeba było szybko się podnieść. Okazją do tego był mecz z Classicem, drużyną dla Nas niewygodną. Ale jak podjąć rękawicę, kiedy zdolnych do gry jest tylko siedmiu zawodników. Jeszcze o godz. 14.00 możliwy był walkower, ale ostatecznie udało się jakoś ściągnąć siedmiu zawodników i można było przystąpić do spotkania. Trudno opisać to spotkanie, gdyż wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Od zwątpienia do radości, ale radości niepełnej, gdyż można było to spotkanie wygrać. Tym razem to My przegrywaliśmy mimo dobrej gry 0:2, następnie 1:4, potem 2:5 i trudno było zachować spokój i myśleć o zwycięstwie. W drugiej połowie (pod koniec) gramy bez zmiany, gdyż jednemu zawodnikowi pękają buty do gry - ale udaje się doprowadzić do remisu. Wcześniej ładne bramki zdobywają Dąbek(2) i Mazurek (2) i stan meczu 4:5. Do końca spotkania dosłownie sekundy, widać jak Classic opada z sił. Na desperacką szarżę decyduje się Szumlas - Dąbek z Maliną odciągają obrońców do bocznych lini i Bartek płaskim strzałem przy słupku umieszcza piłke w siatce. Koniec spotkania. Prawdziwa nieukrywana radość JR. Nareszcie i do Nas uśmiechnęło się szczęście, ale na tę radość zapracowali wszyscy zawodnicy. Mecz ten był z cyklu ,, a jednak można" i mam nadzieję, że to już z górki. Dzięki wszystkim obecnym. TYLKO JR !!!

KOLEJNY MECZ DOPIERO w PIĄTEK 01.10.2010r o godz. 19.30.  Jest czas,aby pozałatwiać wszystkie sprawy,przesunąć zajęcia, tak aby stawić się na meczu (chyba,że komuś nie zależy). CZUWAJ i BĄDŹ CZUJNY  !!!

Komentarze (6)
 • Gilotyna
  No ja w pracy :/
  KOLEJNY MECZ DOPIERO w PIĄTEK 01.10.2010r o godz. 19.30. Jest czas,aby pozałatwiać wszystkie sprawy,przesunąć zajęcia, tak aby stawić się na meczu (chyba,że komuś nie zależy). CZUWAJ i BĄDŹ CZUJNY !!!
  No jestem przekonany że na następnym meczu będzie więcej ludzi bo informacja o nim ukazała się wcześniej :)
 • Janusz Rodziewicz
  Jarek nie musisz mnie cytować w całości,gdyż frekwencja nie jest wynikiem tego czy komunikat był wcześniej czy w ostatniej chwili. To tylko zależy od właściwego podejścia poszczególnych ludzi i ich odpowiedzialności. Jeśli uważają że są sprawy ważniejsze to trudno.Każdy jest dorosły. A ja nie będę niańką która informuje przez internet,ale również wysyła sms-y. Na stronie CHECZY jest podany dokładny terminarz rozgrywek z dniem i godziną. Każdy niech sobie przeczyta a obowiązkiem jest jedynie powiadomienie mnie o nieobecności. I to tyle, a dla niektórych aż tyle.
 • Dabek
  W 100% się zgadzam z Janasem. Jak komuś zależy to sam sprawdzi kiedy jest mecz. Mało tego większość nawet nie raczy napisać na stronie czy będzie czy nie.
  Gilotyna a Ty weź się za granie a nie za głupie komentarze.
 • WooDy
  Akurat zgadzam się z Gilotyną. Po to mamy stronę, aby informować o bieżących sprawach, tj. godzina meczu, zbiórki itp.. Nie każdy śledzi stronę Checzy (sam przyznaję, że tego nie robię) :)
 • Gilotyna
  No tak ważniejsze rzeczy...... no na pewno są :) jak coś to poco ta strona jest.....chyba tylko tak dla picu :) to poco strona jest? ( widocznie ważniejsza jest strona Checzy ) Tak Dąbek tylko ja nie gram ja się staram grać....ale proszę Cię postaraj się grać a nie głupio gadać na boisku. No szkoda że to nie jest tylko moje zdanie :)
  Pozdrawiam
 • Dabek
  Gilotyna pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiesz, ale to już jest nie mój problem. Sięgnij kilka zapowiedzi meczy wstecz i zobacz ile osób wpisało się na tak lub nie i sam sobie odpowiedz "po co ta strona jest"
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."