Kolejne mecze w 27 edycji NL6

Data   21.03.2022r     godz.21.30       JR POGÓRZE V KP GRABÓWEK  5:3  (3:1)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, BEJER, AMBROSIEWICZ, LITWINKO, CHAŁASZCZYK - KIJANKA, PRZESMYCKI, KOSICKI, BALBIER, GAŁEK

Bramki: 3 Balbier, 1 Wiszniewski, 1 Ambrosiewicz

Data  28.03.2022r    godz. 20.15       JR POGÓRZE V SAFORT    3:6  (2:1)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, BEJER, AMBROSIEWICZ, KULTYS, TOMASZEWSKI - KIJANKA, GAŁEK, KOSICKI, LITWINKO, IDZI.

Bramki: 2 Idzi, 1 Litwinko

Kolejne dwa mecze, które rozegraliśmy w ramach NADMORSKIEJ LIGI ,,6" właściwie dały odpowiedź na formę Naszego zespołu i możliwości jakimi dysponujemy  w tym sezonie. Krótka odpowiedź jest jedna - jest dobrze. Zespół naprawdę prezentuje się okazale, grając szybką i techniczna piłkę. Rewelacyjną formą błyszczy Nasz bramkarz BARTEK  PACZKOWSKI, który niejednokrotnie odbiera ochotę do gry przeciwnikom. Mecz z GRABÓWKIEM musiał zakończyć się tylko zwycięstwem, gdyż ten zespół ma swoje kłopoty i raczej będzie walczył o przetrwanie i zachowanie statusu ekstraklasowca. Ogólnie sytuacja nie jest zła, gdyż do klasy niższej spada bezpośrednio tylko jeden zespół a drugi będzie miał baraż. A więc jest o co walczyć i nawet  rutyniarski GRABÓWEK ma szanse. Ale My powinniśmy skupić się na sobie i wygrywać to co się da a w pozostałych meczach pozostawić po sobie dobre wrażenie. Może wynik nie jest zbyt okazały bramkowo, ale kontrolowaliśmy całe spotkanie i na Naszym koncie pojawiły się trzy punkty w tabeli i to jest najważniejsze.

Drugie spotkanie czyli mecz z SAFORTEM pomimo przegranej również możemy uznać w kategorii dobrego Naszego meczu Tym razem wypowiem się w sposób negatywny o pracy sędziego, który nie tylko nie uznał bramki zdobytej przez Nas w pierwszej połowie a także nie podyktował dla Nas ewidentnego rzutu karnego za faul na Naszym zawodniku w polu karnym . Szerzej o tych okolicznościach szkoda się rozpisywać , gdyż dyskusje trwały już podczas tego spotkania. Oczywiście ,że okoliczności te miały wpływ na ostateczny rezultat całego spotkania. Jednak w całości byliśmy zadowoleni z samej gry, z jej przebiegu, z licznych ofensywnych akcji a także z atmosfery panującej w zespole. Po raz kolejny nie możemy wystąpić z kilkoma zawodnikami w składzie na których bardzo liczymy, ale Ci którzy są na boisku w pełni Ich zastępują. Mam nadzieję, że kolejne mecze przy coraz lepszej pogodzie tylko przyniosą Nam same pozytywne doznania. TJR !!!

Komentarze (0)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."