Ponownie ruszyliśmy z rozgrywkami NL6

Data   19.04.2021r.         JR POGÓRZE  V FC ATMOSFERA   4:4 (2:1)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, KULTYS, AMBROSIEWICZ, RUMIAN, KIJANKA - FORMELA, STĘPIEŃ, WYCHNOWSKI, PRZESMYCKI

Bramki: 2 Wychnowski, 2 Ambrosiewicz

Jak przyjemnie było ponownie wystąpić na boisku po kolejnej bardzo długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Nasze rozgrywki w Nadmorskiej Lidze ,,6" przerwane zostały na początku marca i nikt nie wiedział kiedy zostaną wznowione. Tak naprawdę wszyscy zostaliśmy skazania na siedzenie w domu, gdyż zamrożona została wszelka aktywność fizyczna. Co to znaczy dla ludzi aktywnych a zwłaszcza Tych, którzy amatorsko uprawiają piłkę nożną nie muszę ani mówić ani pisać. Dlatego z wielką radością powitaliśmy możliwość wznowienia rozgrywek i powrotu na boiska. Na początek zmierzyliśmy się z beniaminkiem  nieznaną Nam drużyną FC ATMOSFERA. I muszę przyznać, że ta ekipa zrobiła na Nas  duże wrażenie a końcowy wynik 4:4  nie krzywdzi żadnej z drużyn. Oczywiście gdyby padło pytanie czy JR mogło wygrać to spotkanie to odpowiedziałbym twierdząco. Przecież w pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy jeszcze szanse na podwyższenie wyniku. Krótko mówiąc pierwsza połowa należała do JR,  ale druga połowa to popis tej nowej i młodej drużyny a My musieliśmy drżeć o wynik. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn i trzeba myśleć już o następnym spotkaniu. Mamy trochę kłopotów kadrowych, gdyż kontuzje i choroby przetrzebiły zespół, ale wczoraj mogli się pokazać nowi zawodnicy Kuba Ambroziewicz, Marcin Rumian, Przemek Przesmycki, którzy dołączyli do Naszego teamu i mam nadzieje , że pomogą Nam w walce o zachowanie statusu ekstraklasowca. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu. TJR !!!