XX edycja NL6 - czwarta kolejka

Data  13.09.2018r     godz.21.00      JR POGÓRZE  v  SALOS RUMIA     4:3 (1:3)

Skład; PACZKOWSKI - KNIOCH, D.MOTYL,  DĄBROWSKI, WIŚNIEWSKI, KULTYS - KIJANKA, BALBIER, WÓJCIK, WYCHNOWSKI, MOBILNYJ, KOZERKIEWICZ

Bramki:  1 Balbier, 1 Wychnowski, 1 Dąbrowski, 1 Wójcik

Początek spotkania nie był po Naszej myśli, ba po prostu przespaliśmy kilka minut. Wydawało się, że rozpoczniemy spokojnie i rozważnie a tu duży prysznic. Nie pamiętam, która to była minuta a przegrywaliśmy 0:3. Nie były to jakieś katastrofalne błędy, ale młodzi piłkarze Salosu wykorzystywali Nasze przyśnięcie w sposób niemiłosierny. Cały czas jednak pracowaliśmy na to aby karta się odwróciła. Było kilka doskonałych sytuacji lub piłka mijała słupki przeciwnika w niedużej odległości. Nasza siła ofensywna i zawodnicy z linii obrony dawali gwarancję, że wynik zaraz będzie przyjazny. Wystarczyło tylko nadgryźć przeciwników. I tak też się stało. Młodzi zawodnicy Salosu naprawdę potrafią grać w piłkę i jeszcze nie raz udowodnią to w tej edycji, ale mieli pecha ,że trafili w tym dniu na dobrze dysponowany JR. JR, który jest głodny sukcesów i który potrafi grać w piłkę. Aby młodzi nie odskoczyli należało jeszcze przed przerwą zdobyć bramkę. I tak też się stało. PAWEŁ BALBIER popularny SEREK, który wrócił do zespołu po kontuzji wygrał niesamowitą walkę w polu karnym i wpakował piłkę do siatki. To dało sygnał do kolejnych ataków i zawodnicy JR zdominowali druga połowę. Fantastyczny bramkarz SALOSU uchronił swój zespół od większej ilości bramek. Pokazowa akcja w trójkącie i niska główka PATRYKA WYCHNOWSKIEGO a później piękna bramka ŁUKASZA DĄBROWSKIEGO doprowadzają do remisu. Mamy chłopaków na widelcu a bramka DANIELA WOJCIKA tuż przed końcem spotkania to po prostu majstersztyk. Wynik 4:3 uzyskany po walce cieszy Nas niezmiernie, humory dopisują i już myślimy o kolejnym spotkaniu. TJR !