JR POGÓRZE

JR POGÓRZE

ROZGRYWKI NL6 ruszyły

Można powiedzieć NARESZCIE !!! Po dość długich wakacjach wracamy na boiska. Mam nadzieję, że zarówno JR POGÓRZE grające w Ekstraklasie jak i JR SYMPATICO grające w III lidze pokażą się z dobrej strony i wszyscy , którzy kibicują tym drużynom będą mieli powody do zadowolenia .

CZWARTEK   25.08.2016r      GODZ.   20.30      JR POGÓRZE  v  TURBINKI.COM,   dojeżdżamy na mecz we własnym zakresie.

Z przyczyn oczywistych skupię się na zespole JR POGÓRZE, które rozpoczyna swoją batalię o tytuł mistrzowski już w najbliższy czwartek. Jak wiadomo poprzednia edycja, czyli wiosenne zmagania w 2016r  nie do końca Nam wyszły. Główną przyczyną Naszych słabszych wyników były kłopoty kadrowe. Czterech zawodników, którzy w przeszłości decydowali o losach drużyny i byli podstawowymi Jej zawodnikami  z różnych przyczyn nie występowali w Naszych szeregach przez cały sezon. Nie będę wymieniał Ich nazwisk, aby nie robić tym osobom jakiejś reklamy( lepszej lub gorszej). Było Nam, czyli całemu JR bardzo ciężko i musieliśmy zacisnąć zęby i zmierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z własnymi słabościami. Zespół zdał egzamin i zasłużył na najwyższe słowa uznania. Seria pięciu czy sześciu remisów pozbawiła Nas możliwości walki o większe zdobycze. Ale nie mogło być inaczej w zaistniałej sytuacji kadrowej. Jednak determinacja całego zespołu i wiara, że jesienią powrócą do Nas CI na których tak bardzo czekaliśmy pozwoliła Nam wywalczyć bezpieczne miejsce w tabeli. To właśnie w takiej sytuacji hartuje się charakter zawodników i wiem na kogo można liczyć i kto jest zespołowi potrzebny. Kiedy wszystko już się ułożyło i z nadzieją patrzyliśmy na zbliżające się rozgrywki  otrzymujemy wiadomość, że  kolejni kluczowi zawodnicy, niezwykle potrzebni dla drużyny rezygnują z gry w Naszych barwach. Do tej pory jest to dla Nas niewytłumaczalne i niezrozumiałe. Ale Ci wszyscy, którzy Nas opuścili, kiedy Ich drużyna potrzebowała niech mają się dobrze, niech odnoszą sukcesy, niech cieszy Ich gra w otoczeniu nowych kolegów, niech z Nimi odnoszą sukcesy. Tego im życzę osobiście . A My damy sobie radę bez tych osób. Kadrowo jesienią 2016 roku będziemy wyglądali nieźle i mam nadzieję, że zespół pokaże się z dobrej strony. KADRA JR 2016r : PACZKOWSKI, PROKOPOWICZ, ZAGÓRSKI - D.MOTYL, MAZUREK, M.MASZOTA, KURDYBELSKI, RACHWAŁ, DABROWSKI, KULTYS, KOLENDA, KONOPKO - KIJANKA, WYCHNOWSKI, KRÓL, TARARUJ, M.KOSICKI, PANASIUK,   (jeszcze pracujemy nad składem).

 

Sparing nr 2

W zeszłym tygodniu rozegraliśmy mecz sparingowy pomiędzy drużyną JR POGÓRZE a JR SYMPATICO. Minimalnie lepsza okazała się drużyna SYMPATICO strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. Obie drużyny wystąpiły w okrojonych składach, gdyż na pełną gamę zawodników nie pozwolił wakacyjny okres. Ale ważne było wyjście na boisko po długim okresie leniuchowania, rozruszanie kości i zmuszenie organizmu do jakiegoś wysiłku.

W najbliższy czwartek tj. 18.08.2016r o godz. 20.00 JR POGÓRZE rozegra swoje drugie spotkanie. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna EJSMONDA. A więc spotykamy się na boisku CHECZY. Zbiórka przy ŻABCE o godz.19.30.

Natomiast drużyna SYMPATICO rozegra swój drugi mecz sparingowy w piątek 19.08.2016 o godz. 19.30 z ROLL RYŻEM ukochaną drużyną Tomka Stępnia i Daniela Piątkowskiego. Mecz ten odbędzie się w hali pod namiotem na CHYLONI  w okolicach domu towarowego ( jadąc od Gdyni to po prawej stronie przed domem towarowym) . Kto chce pokibicować to dojeżdża we własnym zakresie i na własną rękę.

Niestety nie doszło do meczu z EJSMONDEM, gdyż przeciwnicy nie mogli zebrać składu. Mieliśmy w zastępstwie rozegrać mecz ze STUMETEM, ale oni również mieli kłopoty ze składem - tak więc zostaliśmy na lodzie, ale ta sytuacja ma pozytywne strony , gdyż niektórzy zawodnicy mogli leczyć swoje kontuzje i podreperować zdrowie. Natomiast JR SYMPATICO rozegrało w piątek mecz z ekipą ROLL RYŻU. Mecz ten odbył się na sztucznej nawierzchni pod balonem, gdzie można było grać pięciu zawodników w polu plus bramkarz i na bramki pięciometrowe. A więc warunki boiskowe podobne do tych z boisk CHECZY. Co do samego meczu to było bardzo wyrównane spotkanie (2x40 minut) zakończone rezultatem 14:13 dla SYMPATICO. Obie drużyny spotkają się w rozgrywkach trzecioligowych i będzie to całkiem inna konfrontacja. Z gry SYMPATICO można było być zadowolonym, tym bardziej, że jeszcze kilku graczy nie mogło wystąpić w tym meczu. Ale widać, że JUREK KANIA ogarnia cały temat i drużyna ma jasno określony cel - AWANS !!!  

 

Siatkonoga poniedziałek 16:30

Witam! W związku z organizowanym turniejem "siatkonogi"na Checzy - środa 20.07 od godz. 18:00 , organizujemy w poniedziałek o godz. 16:30 zajęcia z siatkonogi na sztucznej za szkołą. Zainteresowanych zapraszamy - najlepiej pary, do tej pory zgłosili się Kijek , Dabek, Jacek i Paweł Mazurek. Wpisujemy w komentarzach na kogo można liczyć (najlepiej pary). Kijek TJR
 

WAKACJE ...........

,,Tak tu cicho o zmierzchu " - wykorzystując jeden z tytułów głośnego filmu możemy  przedstawić sytuację jaka panuje teraz na obiektach przy ulicy ZAMENHOFFA. Co prawda mamy już dwanaście dni lipca za sobą a ja dopiero teraz siadłem do komputera, aby urozmaicić trochę ten martwy czas ( czas bez aktywnej piłki) jakimś sensownym artykułem. Jestem trochę winny braku wiadomości co działo się po Naszym ostatnim graniu w wykonaniu  SYMPATICO. Kierownictwo drużyny zaprosiło zawodników, przyjaciół i znajomych na grilla i piweczko. Odbył się także mecz pomiędzy chętnymi osobami, który był dobrym widowiskiem i wywołał wiele pozytywnych emocji. Nie przeszkodził nawet w tej zabawie ciepły deszcz, który schłodził gorące głowy. Dziękujemy wszystkim przybyłym na ten piknik oraz dziekujemy tym osobom , które ten piknik przygotowały. Mam nadzieję, że te spotkania przy piwku będą kontynuowane zarówno z udziałem  drużyny JR POGÓRZE jak i JR SYMPATICO. Podsumowując w krótkich słowach miniony sezon mam mieszane uczucia co do osiągnięć Naszych drużyn. Niby nic się nie stało a jednak czegoś trochę żal. JR POGÓRZE grając w EKSTRAKLASIE musiało się oglądać do tyłu, aby nie grać w barażach lub nie spaść bezpośrednio. Sytuacja kadrowa w drużynie i inne obowiązki życiowe nie pozwalały zebrać silnego składu na każdy mecz. I pomimo takich trudności drużyna nie grała źle, ale pięć remisów ( czyli strata 10-u punktów) nie pozwoliła na zakotwiczenie się w ,, grupie mistrzowskiej". Nie było to jakąś tragedią, ale siódma pozycja to trochę za mało. Mam nadzieję, że jesień będzie o wiele lepsza i już nad tym pracujemy. Natomiast co do JR SYMPATICO to można również powiedzieć, że był to sezon straconej szansy. Drużyna mogła znaleźć się w strefie barażowej walczącej o awans do drugiej ligi . Z drużynami z czołówki nawiązywała walkę, a traciła punkty z teoretycznie słabszymi lub nie dowoziła korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka. Mam nadzieję, że to można zwalić na doświadczenie, ale już w następnym sezonie będzie jeszcze trudniej. JR SYMPATICO spokojnie zgromadziło punkty, które pozwoliły na zachowanie statusu trzecioligowca i powinno jesienią włączyć się do walki o wyższe cele. 

Teraz chciałbym przedstawić trochę historii związanej z występami JR POGÓRZE w XV-u edycjach NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK. Jesienią 2016 roku rozpocznie się XVI -a  edycja rozgrywek, czyli osiem lat zmagań. To kawał czasu, ale czasu nie zmarnowanego, czasu związanego z sukcesami Naszej drużyny. W tym okresie drużyna stała dziewięciokrotnie na podium - CZTEROKROTNIE będąc MISTRZEM LIGI (w lipcu 2009 roku, wiosną 2013, wiosną 2014, jesienią 2014), TRZYKROTNIE VICEMISTRZEM LIGI (wiosną 2011, wiosną 2012, jesienią2013) oraz DWUKROTNIE TRZECIE MIEJSCE (jesienią 2009, wiosną 2010r.) Nigdy nie groził Nam bezpośredni spadek. Kiedy przystąpiliśmy do gry w 2009 roku w pierwszej edycji   nie wiedzieliśmy, ze odniesiemy tyle sukcesów i że będziemy oddziaływać w jakiś sposób na te rozgrywki. Staliśmy się jedną z najlepszych drużyn tych rozgrywek, bardzo rozpoznawalną wręcz kultową . Od samego początku są z Nami drużyny JOGI BONITO i CLASSICU RUMIA. Joga ma jedno Mistrzostwo na swoim koncie a drużyna Classicu dominuje w ostatnim czasie zdobywając trzykrotnie tytuł Mistrzowski. Mam nadzieję, że w nowym sezonie te trzy najstarsze drużyny godnie się zaprezentują i dadzą wiele radości swoim kibicom.

Opisując dokonania JR POGÓRZE  w rozgrywkach NL6 chciałbym podkreślić, że  swój wkład w CZTERY TYTUŁY MISTRZOWSKIE miało udział 35-u zawodników, którzy wystąpili przynajmniej w jednym spotkaniu. Byli to: Ł.DĄBROWSKI  4 tytuły, P.BERGAŃSKI  4, Ł.KOLENDA  4, K.KIJANKA  4, D.PIĄTKOWSKI  4, B.KULTYS  4,  P.MAZUREK  4, T.STĘPIEŃ  4,  K.KURDYBELSKI  3, K.KOSICKI  3, M.FRANKOWSKI  3,  B.ZIELIŃSKI  3,  J.PIEPRZYK  3, D.MOTYL  3, K.BARTKOWIAK  2, J.GOŁDYN  2, B.SZUMLAS  2,  B.KONOPKA  2,  P.FOPKA  2,  T.PIĄTKOWSKI  1,  J.KOWALSKI  1, K.PROKOPOWICZ  1, M.MAŃKOWSKI  1,  Ł.TOMCZYK  1, Ł.GODLEWSKI  1, Ł.SIELAKOW  1, M.KWAŚNIK  1,  G.ZALEWSKI  1, P.WYPIJEWSKI  1,  S.MOTYL  1,  P.MOSIEJKO  1, KOWALCZYK  1, R.RACHWAŁ  1, Z.BODZAK  1, PENAR  1. Osoby wyróżnione czerwonym kolorem (jest ich tylko ośmiu) mogą pochwalić się czterokrotnym zdobyciem tytułu mistrzowskiego. Podając te dane zawarte w ośmiu latach zmagań warto przypomnieć jak to wszystko sie rozpoczęło.  Już w wymiarze historycznym można podać datę, skład, przeciwnika, wynik pierwszego meczu,który rozpoczął tak wspaniały okres dla JR POGÓRZE. A więc było to 11.05.2009 roku, mecz z zespołem SAGI GDYNIA - wygranym 3:2. W tym jakże odległym meczu grali: BERGAŃSKI - T.PIĄTKOWSKI, KURDYBELSKI, BARTKOWIAK, GOŁDYN, KOLENDA, PROKOPOWICZ - KIJANKA, J.KOWALSKI, DĄBROWSKI, D.PIĄTKOWSKI. Zdobywcami bramek byli Dąbrowski, Kijanka, D.Piątkowski. 

Osiem lat zmagań i piętnaście edycji pozwoliło na rozegranie 184 meczy  z których JR POGÓRZE wygrało 112 , zremisowało w 24 a w 48 spotkaniach doznało porażki. Jak widać są to dobre wyniki zważywszy ilość strzelonych bramek - ten stosunek to 1075 strzelonych : 710 straconych. We wszystkich edycjach w swoich szeregach gościliśmy 58 zawodników, którzy Nas wspierali i dzięki nim nigdy nie było możliwości oddania walkowera. W tych 184 rozegranych na obiektach CHECZY meczach wystapili : BERGAŃSKI 161, DĄBROWSKI 158, STĘPIEŃ 138, MAZUREK 132, D.MOTYL 94, D.PIĄTKOWSKI 86, GOŁDYN 82, KULTYS 77, KURDYBELSKI 76, KIJANKA 75, PIEPRZYK 69, M.FRANKOWSKI 65, KOLENDA 64, B.SZUMLAS 64, K.KOSICKI 51, MALINOWSKI 47, KONOPKA 45, ZIELIŃSKI 43, FOPKA 42, J.KOWALSKI 40, GODLEWSKI 31, M.MASZOTA 29, T.PIĄTKOWSKI 28, RACHWAŁ 24, KRÓL 18, M.KOSICKI 18, PROKOPOWICZ 15, SIELAKOW 12, KURDZIEL 10, BRUZDA 7, GAŁEK 6, S.MOTYL 5, KAMIŃSKI 4, KASPRZYK 4, PANASIUK 4, KRÓLIK 3, R.SZUMLAS 3, ELŻANOWSKI 3, BODZAK 2, KWAŚNIK 2, WYPIJEWSKI 2, GORGOL 2, ZALEWSKI 2, MOSIEJKO 2, KOWALCZYK 2, M.KOWALSKI 2, KĄDZIELA 1, DŁUGOŁĘCKI 1, TARARUJ 1, BRONER 1, RĄCZKA 1, ZAGÓRSKI 1, PETA 1, PENAR 1, TOMCZYK 1, MAŃKOWSKI 1, W.KOWALSKI 1.

Nie byłoby sukcesów bez strzelonych bramek i świetnych zawodników, którzy w różnych okresach zdobywali bramki jak na zawołanie. Wielką zaletą zespołu było to, że była równowaga pomiędzy formacjami a tzw. obrońcy często wpisywali się na listę strzelców. Z tej imponującej liczby 1075 bramek podam tylko najważniejszych strzelców: STĘPIEŃ 204 bramki, DĄBROWSKI  124, PIEPRZYK 104, MAZUREK 91, D.PIĄTKOWSKI 64, KIJANKA 62, D.MOTYL 50, FOPKA 48, FRANKOWSKI 36, KRÓL 34, KULTYS 28, KOLENDA 20, KURDYBELSKI 20, B.SZUMLAS 20, K.KOSICKI 18, T.PIĄTKOWSKI 17, GOŁDYN 17, GODLEWSKI 16, MALINOWSKI 16. ZIELIŃSKI 10, M.KOSICKI 10.

Kończąc ten opis i historyczne spojrzenie na dokonania JR POGÓRZE i jej zawodników mam nadzieję, że to nie ostatnie słowo drużyny i że jeszcze coś dopiszemy i dorzucimy do zdobyczy. T J R !!!

 

 

Mecz i grill na zakończenie sezonu - SYMPATICO ZAPRASZA!!

DRUŻYNA SYMPATICO ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW SPOD ZNAKU JR ORAZ PRZYJACIÓŁ NA ZAKOŃCZENIE SEZONU W SOBOTĘ DRUGIEGO LIPCA O GODZ. 17.00. W PROGRAMIE GIERKA ORAZ OD 18:00 GRILL Z KIEŁBASKAMI , PIWKO ORAZ OGLĄDANIE MECZU O GODZ 21.00. WIDZIMY SIĘ NA CHECZY.

Data  23.06.2016r         godz.19.00         JR SYMPATICO  v  ULTRAMARYNA      9:5    (4:1)

Skład: CZABROWSKI - D.MOTYL, KOMOROWSKI, BIESZKE , KANIA - RĄCZKA, M.MOTYL

Bramki: 7 M.Motyl,  2 M.Bieszke

Ostatni akcent w postaci występu drużyny spod znaku JR był niezwykle udany. Oczywiście, że okoliczności tego meczu były już inne niż na początku rozgrywek, ale postawa drużyny i chęć zakończenia rozgrywek mocnym akcentem były bardzo widoczne. Co prawda frekfencja w drużynie nie powalała i był tylko jeden zawodnik na zmianę, ale całej drużynie należą się brawa i podziękowania za cały sezon. Tym razem bez większych trudności  uplasowaliśmy się w środku stawki i należy teraz tylko zastanowić się co dalej. Jak najbardziej należy przeprowadzić lekkie zabiegi kosmetyczne dotyczące składu personalnego i myśleć o ataku na druga ligę. Drużyna ma potencjał, możliwości, ochotę  aby walczyć o coś więcej. W jesiennym sezonie na pewno trzecia liga będzie bardzo silna, ale tylko w walce z silnymi można pokazac swoja wartość. Co do wczorajszego meczu to naprawdę był to dobry występ całego zespołu a na słowa uznania zasługuje Mario Motyl strzelec 7-u bramek. To naprawdę niezly wyczyn. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia w nowym sezonie. 

 

JR SYMPATICO V FC VOGEN - dobry mecz

DZISIAJ  W CZWARTEK   23.06.2016r   GODZ.19.00      JR SYMPATICO  v  ULTRAMARYNA, zbiórka  18.30

Data 20.06.2016r      GODZ.18.30          JR SYMPATICO  v  FC VOGEN       4:6  (1:1)

Skład: SIKORA - CZABROWSKI, DĄBROWSKI, KOMOROWSKI - MALINOWSKI, M.MOTYL

Bramki: 2 Motyl,  1 Malinowski, 1 Dąbrowski

To już ostatnie spotkania i trzeba wykrzesać z siebie trochę energii. Niestety nie wszyscy się spisali , gdyż drużyna wystąpiła bez zmiennika a gościnnie wspomógł ją Łukasz Dąbrowski.  I było to dobre spotkanie pomimo narastającego zmęczenia. Niestety kilka błędów w takiej sytuacji skutkowało traconymi bramkami a była szansa na dobry rezultat. Ogólnie trzeba stwierdzić, że FC VOGEN grał bardzo dobrze i fair przez co nie było momentów zapalnych a jedynie czysta piłkarska gra. Gratulujemy Naszym przeciwnikom awansu do wyższej klasy i dobrych rezultatów a My musimy skupić się na ostatnim spotkaniu w czwartek z drużyną ULTRAMARYNY. A więc do zobaczenia w czwartek !!!

 

Klasyfikacja Typerów

Lp.    typer        1             2              3           1/8        ćwierćfinał        półfinał        finał     król strzelców    miejsce Polski     zwycięzca     suma pkt.  
1. Agnieszka 7 11 8 7 8 0 0 o 0 10 51
2. Bambus 12 17 5 12 5 1 0 0 0 0 52
3. Bistro Pado 13 10 7 4 0 0 - 0 0 0 34
4. Darek 8 10 4 2 1 0 - 0 0 0 25
5. Dąbek 6 7 3 6 1 0 6 0 0 0 29
6. Hiszpan 13 7 9 9 4 3 0 5 0 0 50
7. Janusz Rodziewicz 14 12 5 6 0 1 0 0 0 0 37
8. Jurek Kania 8 12 6 14 4 1 0          5 0 0 50
9. Kasia 10 15 3 10 3 1 0 50 0 48
10. Kijek 9 10 7 9 2 0 0 0 0 0 37
11. Konopek 9 8 4 8 1 2 0          5 0 37
12. Królik 11 10 6 8 2 1 0 0 0 0 38
13. Krzemo 8 12 7 3 3 0 0 0 0 0 33
14. Kuki 7 13 5 9 7 0 0 0 5 0 46
15. Kumpela Mańka 12 21 13 8 3 0 -           5 0 0 62
16. Malina 7 16 13 2 7 0 - 0 5 0 50
17. Maniek 16 15 8 5 5 0 -           0 0 0 49
18. Marcin Naczk 11 7 10 3 0 0 - 0 5 0 36
19. Marian 13 8 0 0 0 0 - 0 6 0 26
20. Tomala 9 17 6 8 0 0 -          5 0 0 45
21. Tomek Cychlik 10 16 11 10 4 1 -          5 0 0 57
22. Toudi 6 20 8 8 4 0 - 0 0 0 46
 

Sympatico i JR nadal w grze

Coraz bliżej końca rozgrywek - jeszcze trzy mecze SYMPATICO w III -ej lidze i mecz pucharowy JR. Przed SYMPATICO otwiera się droga do awansu do II-ej ligi, ale będzie to trudne zadanie i nie do końca w Naszych nogach. Mam nadzieję, że końcówka rozgrywek będzie po Naszej myśli i obie drużyny zakończą granie mocnym akcentem. JR w piątek zmierzy się  w meczu pucharowym z liderem III-ej ligi drużyną  MY NA SIANIE i jeśli przezwyciężymy kłopoty kadrowe to jestem dobrej myśli.

W NIEDZIELĘ 19.06.2016r     o GODZ. 17.30   SPOTYKAMY SIĘ NA BOISKU CHECZY - ROZEGRAMY MECZ SYMPATICO - JR Z OKAZJI OKRĄGŁEJ ROCZNICY URODZIN JANUSZA OTTO ( BARDZO OKRĄGŁEJ) I ZAKOŃCZENIA JEGO KARIERY PIŁKARSKIEJ (NIE WIERZĘ).  PO MECZU GRILL Z KIEŁBASKAMI I MAŁE CO NIECO. ZAPRASZAMY !!!

Niestety dwa mecze, które w piątek rozgrywały drużyny JR  zakończyły się totalną klapą. Opisywanie tego co działo się podczas tych meczy jest ponad moje siły i tak naprawdę nie mam na to ochoty. Jednak z dziennikarskiego i komentatorskiego obowiązku  podaje składy i strzelców bramek a Naszym przeciwnikom z tych meczy życzę jak największych sukcesów w kolejnych edycjach rozgrywek NL6.

DATA    17.06.2016r     godz.19.30      JR POGÓRZE  V  MY NA SIANIE    1:7   (1:1)

Skład: BERGAŃSKI - M.MASZOTA, DĄBROWSKI, RACHWAŁ, KULTYS - KIJANKA, KOLENDA, KRÓL

Bramki;  1 Kultys

             17.06.2016r     godz. 20.00      JR SYMPATICO  v  DRINK TEAM    5:6   (1:4)

Sklad: SIKORA - CZABROWSKI, KANIA, PIEPRZYK, KOMOROWSKI, D.MOTYL - M.MOTYL, LANGOWSKI, KOZŁOWSKI, BIESZKE

Bramki: 3 M.MOTYL,  2 BIESZKE

 

JR SYMPATICO w grze !

Data  08.06.2016r     godz.20.00       JR SYMPATICO  v  STARZY VIKINGOWIE     4:1   (1:1)

SKŁAD:  SIKORA - D.MOTYL, KANIA, KOMOROWSKI, CZABROWSKI , KOZŁOWSKI - GULCZYŃSKI, RĄCZKA, M.BIESZKE, M.MOTYL

Bramki: 2 M.Motyl,   1 Kozłowski,  1 Gulczyński

Tak grające SYMPATICO chciało by się widzieć w każdym meczu . Naprawdę było na co popatrzeć i ręce same składały się do oklasków. Teraz naprawdę  żal punktów straconych w ostatnich trzech meczach , gdyż spokojnie moglibyśmy myśleć o awansie do wyższej klasy. Co prawda jest jeszcze szansa, ale nie będę  się o tym rozpisywał aby  nie zapeszać. Musimy skoncentrować się na najbliższym meczu i to jest najważniejsze a co się wydarzy w najbliższym czasie to niekoniecznie musi być z Naszym udziałem. Wiadomo na pewno, że nie będziemy mieli żadnych kłopotów w  pozostaniu w tej III-ej lidze, ale  możemy poprawić swoją pozycję. Po wczorajszym meczu widać, że jest to możliwe. Dziękuję wszystkim za ten mecz i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

 

TYPERKA EURO 2016

 ŚRODA   08.06.2016r    godz. 20.00      JR SYMPATICO  v  STARZY VIKINGOWIE,  zbiórka  19.30

Witam! Z okazji zbliżających się Finałów Mistrzostw Europy wraz z rozpoczęciem turnieju rozpoczynamy nasza zabawę w bukmacherów, a mianowicie starujemy z „TYPERKĄ EURO 2016”. Do gry może przystąpić każdy kto tylko czuje się na siłach (oczywiście po przyniesieniu odpowiedniej liczby „żetonów” do Pubu „Sparing” przed 1 meczem turnieju) - info na priv;)
Mecze obstawiamy na tych samych zasadach co przy poprzednich typerkach, czyli: przykładowy wynik meczu : Polska vs Niemcy 2:0

  • 3 pkt – jeśli ktoś obstawi dokładnie taki sam wynik, czyli 2:0 dla Polski
  • 1 pkt – jeśli ktoś obstawi, że Polska wygra, ale wynik będzie inny np. 1:0, 3:0 itp.
Aby było ciekawiej do ćwierćfinałów włącznie przy każdej kolejce spotkań stawiamy tzw „jokera”, który podwaja liczbę punktów danego spotkania razy 2 (obok wybranego spotkania dajemy gwiazdkę „*” lub piszemy JOKER)
na przykładzie tego samego meczu: Polska vs Niemcy 2:0 JOKER lub „*”
  • 6 pkt – jeśli ktoś obstawi dokładny wynik, czyli 2:0 dla Polski ma 3pkt razy
  • 2 pkt - jeśli ktoś obstawi, że Polska wygra, ale wynik będzie inny, czyli 1 pkt razy
Podsumowując przy spotkaniach z 1,2,3 kolejki z każdej grupy, 1/8 i 1/4 turnieju stawiamy JOKERA, natomiast w półfinałach i finale już nie.
Poza typowaniem meczy mamy też dodatkowo punktowane 3 zakłady, które obstawiamy wraz z rozpoczęciem turnieju, czyli do 10 czerwca godz 21:00.
5 pkt - król strzelców Euro 2016
5 pkt – miejsce reprezentacji Polski
10 pkt – zwycięzcą Euro 2016
WAŻNA INFORMACJA – KAŻDĄ KOLEJKĘ OBSTAWIAMY DO GODZINY ROZPOCZĘCIA PIERWSZEGO SPOTKANIA !!! - jest to bardzo ważne, ponieważ nad wszystkim będzie czuwać SPECJALNA KOMISJA, która będzie czujna i zajmować się będzie prawidłowym przebiegiem naszej „typerki” .
OCZYWIŚCIE JEŻELI KTOŚ CZUJE SIĘ NA SIŁACH MOŻE Z GÓRY OBSTAWIĆ WSZYSTKIE SPOTKANIA FAZY GRUPOWEJ – PEŁNA DOWOLNOŚĆ.
Także zapraszam wszystkich typerów do udziału, rozpiska gotowa znajduje się w dziale LIGI / TYPERKA na naszej stronie!
Wszystkie typy tradycyjnie umieszczamy w komentarzach pod każdą kolejką.
W razie jakikolwiek pytań zapraszam po info- nr tel 508807974. Czekamy na Was, powodzenia;)
KIJEK TJR!!!
 

Strona 9 z 41

Ostatnie filmy

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Reklama

Zaprzyjaźnione linki:
Checz Gdynia
Ośrodek sportowy Checz Gdynia zaprasza!