JR POGÓRZE

JR POGÓRZE

Enerpol wygrywa w XI Edycji Pogórze Cup 2019

 

Kolejny turniej Pogórze Cup 2019 połączony z akcja charytatywna "Gramy dla Artura" za nami. Tym razem nasza ekipa niestety znalazła się poza podium przegrywając w ćwierćfinale po bardzo zaciętym spotkaniu z drużyna Enerpol-u 4:5. Spotkanie to zostało okrzyknięte mianem najlepszego "meczu turnieju" co cieszy, choć sportowa złość pozostała, bo niezbyt często nadarza się okazja aby zmierzyć się na Pogórzu z zawodnikiem takim jak Marcus Da Silva... Jeśli chodzi o sam turniej to przebiegał on w koleżeńskiej atmosferze, a emocje dały znać o sobie w meczach fazy pucharowej, gdzie nie było już żartów i momentami "trzeszczały kości". Jednak jak na turniej charytatywny przystało obyło się bez kontuzji i w dobrych humorach udaliśmy się do Karpatki na zakończenie turnieju, Galę NL6 oraz uczcić 15-lecie drużyny JR Pogórze. 
Z tego miejsca chciałbym również serdecznie podziękować naszym sponsorom oraz organizatorom, za ich bezinteresowne wsparcie idei jaka jest turniej charytatywny, z którego całkowity dochód powędrował do Artura: pizzeria "POGÓRZANKA", Pub "FABRYKA SPORTU",restauracja/bar "TAKO" oraz pizzeria "RĘKA W MĄCE", Szkoła Podstawowa NR 43, NL6, cukiernia FORMELLA i osoby indywidualne działające przy organizacji.
Klasyfikacja końcowa 
 :

1 miejsce Enerpol
2 miejsce KKS Pogórze
3 miejsce 13sty Bastion 

 

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ, W MOIM SERCU JR I NA DOBRE I NA ZŁE, POGÓRZE!

Data  02.03.2019r    godz.8.30 -17.30

JR wystąpił w tym turnieju w składzie: ELŻANOWSKI - D.MOTYL, K.KIJANKA, T.STĘPIEŃ, K.TROCKI, B.TROCKI, W.SZREDER

JR POGÓRZE v OBŁUŻE  1:2, bramki  1 K.Trocki

              KADRA NL6  11:1, bramki  4 T.Stępień, 4 K.Kijanka, 1 K.Trocki, 1 B.Trocki, 1 W.Szreder

             MARYNARKA WOJENNA OLDBOYE  8:0,  bramki 3 Stępień, 2 W.Szreder,  1 K.Trocki,   

                                                                                     1 B.Trocki, 1 K.Kijanka

             ENERPOL/ORION    4:5,  bramki  4 T.Stępień

 

 

Pogórze Cup 2019 /Gala NL6/ 15 lat JR Pogórze - info organizacyjne

Już w sobotę przystąpimy do decydującej fazy turnieju Pogórze Cup 2019 połączonego z akcja charytatywną"Gramy dla Artura". Weźmie w nim udział 16 zespołów, które powalczą o zgromadzone przez organizatorów nagrody- za pierwsze trzy puchary i medale oraz do rozdysponowania mamy bony do wykorzystania w takich miejscach jak : pizzeria "POGÓRZANKA", Pub "FABRYKA SPORTU",restauracja/bar "TAKO" oraz pizzeria "RĘKA W MĄCE". Patronat medialny objął portal internetowy www.mlodagdynia.pl, a za obsadę sędziowską zapewni NL6. Każda drużyna zostanie zaopatrzona w wodę mineralna, a zaprzyjaźniona cukiernia "FORMELLA"zapewni słodki poczęstunek zarówno dla zawodników jak i kibiców, których serdecznie zapraszamy na sale Szkoły Podstawowej nr 43.
Rozgrywki grupowe rozpoczniemy o godzinie 8:30, a decydująca faza turnieju odbędzie się między 13:45 a 17:30. Cel szczytny - akcja charytatywna, oprócz wpisowego z którego dochód zostanie przeznaczony "Dla Artura", będzie można wrzucić również pare groszy do puszki;)
Po zakończeniu zmagań sportowych o godzinie 18:30 w popularnej "Karpatce" odbędzie się: rozdanie nagród za turniej POGÓRZE CUP 2019, Gala NL6 (rozdanie nagród za poprzedni sezon ligowy oraz halowe turnieje zimowe) oraz 15-lecie drużyny JR Pogórze! 
Ze sportowym pozdrowieniem,
KIJEK TJR

 

PUCHAR POGORZA - piatek/sobota 01/02.02.2019r

 W SOBOTĘ 02.03.2019r PO ZAKOŃCZENIU TURNIEJU ZAPRASZAMY O GODZ.18.30 DO ,,KARPATKI" NA GALĘ NL6 NA KTÓREJ ZOSTANIE PODSUMOWANY SEZON JESIEŃ 2018r I WRĘCZONE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA ORAZ JEDNOCZEŚNIE 15-LECIE DRUŻYNY JR POGÓRZE.   ZAPRASZAMY !!!

TERMINARZ :  PIĄTEK    01.02.2019r    godz. 19.00   GRUPA ,,A" - mecze w grupie ,,każdy z każdym" po 10 minut. Do sobotnich meczów pucharowych przechodzą cztery drużyny.

1. MŁODY JR POGÓRZE

2.TEAM KACZOR

3.BASTION

4.SUCHY DWÓR

 

                   SOBOTA    02.02.2019r

GRUPA ,,B"   - godz. 8.30 - 10.10

1.MARYNARKA WOJENNA OLDBOYE

2.KKS POGÓRZE

3.SPORTING GDYNIA

4.PROMOTION

5. ?

GRUPA  ,,C"  -  godz. 10.20 -  12.00

1. 13 DZIELNICA

2. PKA GDYNIA

3. ENERPOL

4.ISKRA

5. ?

GRUPA  ,,D"  -  godz. 12.10 -  13.50

1.KADRA NL6 

2. JR POGÓRZE

3.OBŁUŻE

4. JAMA ZŁA WEJHEROWO

5. ?

Po meczach grupowych po których zostanie ustalona kolejność w grupach przystąpimy do meczów pucharowych.

 

 

 

ZIMOWY HALOWY TURNIEJ - JR ZWYCIĘŻA

ATA   16.02.2019 r - ZIMOWY HALOWY TURNIEJ ZAKOŃCZONY - JR POGÓRZE BEZ PORAŻKI.

W sobotę po godzinie 13-tej na pięknej hali AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ na Oksywiu odbył się ostatni turniej w piłce nożnej halowej. Piękna klamra została spięta całkowicie - pierwszy turniej, który otwierał cykl zimowego grania na hali wygrała Nasza drużyna JR POGÓRZE w pięknym stylu oraz ostatni czyli piąty turniej, który odbył się w sobotę również na najwyższym podium stanęła Nasza ekipa czyli JR POGÓRZE. Tym razem jeszcze w lepszym stylu i nie pozostawiając przeciwnikom większych złudzeń. Jak zawsze pierwszy mecz to budzenie się ze snu i powolne rozkręcanie się oraz poznawanie własnych możliwości , przyzwyczajanie się do sali i poznawanie przeciwników poprzez ich oglądanie. Kolejne mecze to gra, która mogła się podobać kibicom, ale również same ręce składały się do oklasków po akcjach i zdobytych bramkach. Z każdym meczem morale drużyny wzrastały i było widać team, który ma jasny cel - wygrać ten turniej. Jak zawsze przed turniejem był problem z zawodnikami a właściwie z ich brakiem. Do końca nie było wiadomo kto wystąpi w sobotę - jak zawsze można było liczyć na BERGAŃSKIEGO, KIJANKĘ, STĘPNIA i MALINOWSKIEGO, którzy tworzyli trzon drużyny również w pierwszym turnieju. Tomek Stępień zawiadomił swoich dwóch kolegów  WOJTKA SZREDERA i BARTKA TROCKIEGO. Był to strzał w dziesiątkę - obydwaj zawodnicy wspaniale wpisali się w drużynę  znacznie przyczyniając się do końcowego sukcesu. Szóstym zawodnikiem z pola był DAMIAN MOTYL i Jego walorów nie muszę przedstawiać. Tak skonstruowana ekipa nie mogła przegrać ostatniego zimowego turnieju.

JR POGÓRZE  v FUTSAL CLUB ARENA KARTUZY   1:0,      bramki: 1 Szreder

                      JAMA ZŁA WEJHEROWO            5:0              3 Trocki, 1 Kijanka, 1 Stępień

                      SUCHY DWÓR                          2:1              1 Trocki, 1 Kijanka

                      AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ    3:0        2 Trocki, 1 Kijanka

                      LATARNIK CHOCZEWO              4:1              1 Szreder, 1 Kijanka, 1 Stępień, 1 Trocki

                      KADRA NL6                              4:1              2 Stępień, 1 Szreder, 1 Kijanka

Więcej…
 

PUCHAR POGÓRZA 01/02.03.2019r

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, ŻE W DNIACH 01/02 MARCA 2019r. TJ. W PIĄTEK  ( dwie grupy eliminacyjne 18.00 - 22.00) I SOBOTA  ODBĘDZIE SIĘ  XI EDYCJA TURNIEJU HALOWEGO PUCHAR POGÓRZA ,,GRAMY DLA ARTURA".

TURNIEJ JAK ZWYKLE ODBĘDZIE SIĘ NA KULTOWEJ SALI W SP 43 NA POGÓRZU przy. UL.PORĘBSKIEGO 21. BĘDZIEMY SUKCESYWNIE INFORMOWAĆ O PRZYGOTOWANIA I ZESPOŁACH, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W TYM TURNIEJU.

ZGŁASZAĆ ZESPOŁY MOŻNA POD NUMEREM: J.RODZIEWICZ 605046276, K.KIJANKA 508807974. 

NA CHWILĘ OBECNĄ ZGŁOSIŁY SIĘ: JR POGÓRZE, MŁODE JR, MARYNARKA WOJENNA OLDBOYE, AREX,  PROMOTION,  KKS POGÓRZE,  PKA GDYNIA,  KADRA NL6,  SUCHY DWÓR,  ENERPOL,  FC NANCATSU,  BASTION,  HITO SUSHI,  13 DZIELNICA,  JAMA ZŁA WEJHEROWO,  TEAM KACZOR, SPORTING GDYNIA,  OBŁUŻE  (jak na razie 18 zespołów)

PLANUJEMY START 20 DRUŻYN, A WIĘC CZTERY GRUPY PO PIĘĆ ZESPOŁÓW. W GRUPIE ODBĘDĄ SIĘ MECZE KAŻDY Z KAŻDYM I DO DALSZYCH GIER PRZEJDĄ PO CZTERY ZESPOŁY Z GRUPY. KOLEJNA FAZA TO SZESNAŚCIE ZESPOŁÓW ROZEGRA MECZE W SYSTEMIE PUCHAROWYM AŻ DO FINAŁU. NOWOŚCIĄ BĘDZIE TO, ŻE W RAZIE REMISÓW W FAZIE PUCHAROWEJ  NIE BĘDZIE RZUTÓW KARNYCH A JEDYNIE ZMNIEJSZANA BĘDZIE ILOŚĆ ZAWODNIKÓW W DRUŻYNIE ( czyli trzech ,dwóch aż do jednego) W OKREŚLONYM CZASIE DOGRYWKI.

 

JR zwycięzcą NL6 CUP 2019

Kolejny turniej halowy za nami - JR Pogórze zwycięzcą NL6 CUP 2019!!! Na pierwszy rzut oka czytając wstęp do tego artykułu wszystko wygląda elegancko - bierzemy udział w turnieju, wygrywamy go, można jeszcze opisać mecze, dodać strzelców bramek i na tym można by poprzestać. Ja jednak tym razem chciałbym skupić się jeszcze na pozasportowych okolicznościach, które towarzyszyły nam od chwili pojawienia się informacji, że w sobotę 12.01.2019 NADMORSKA LIGA SZÓSTEK organizuje na Oksywiu turniej halowy o nazwie NL6 CUP 2019. Dawno czegoś takiego nie było - oprócz organizowanego przez JR Pogórze turnieju charytatywnego „Pogórze CUP - Gramy dla Artura” praktycznie nikt w Gdyni nie organizuje nic związanego z halówką.

Super sprawa: lokalizacja ok(nowa sala na obiektach Marynarki Wojennej na Oksywiu) i godzina rozgrywania turnieju(13:00 - 19:00) wydawałoby się, że też jest ok. Bez zastanowienia zgłaszamy drużynę i jak to zwykle bywa zaczynamy ogarniać ekipę - telefony, wysyłamy smsy do potencjalnych grajków i czekamy na odzew. Plan był taki, żeby zgromadzić 8 osobową kadrę(1+4 i 3 osoby na zmianę), tak aby każdy mógł sobie pograć(czas trwania meczu to 10min) i już w czwartek wiadomo było, że jest skład i będziemy mogli przystąpić do turnieju.
Nadeszła jednak Sobota i tu ... zaczynają się schody. O godzinie 11:45 dostaje telefon z informacją, że jeden z zawodników niedawno wrócił do domu po nocnym melanżu(około 9:00 +\-) i delikatnie mówiąc jest niedysponowany. Kolejnych dwóch nie odbiera telefonów i automatycznie z 8 robią się 4 osoby plus bramkarz. Od początku wiadomo było, Paweł Mazurek z tytułu rodzinnych obowiązków będzie mógł zagrać tylko w pierwszych dwóch meczach i mając w perspektywie 4 spotkania do rozegrania stawiało nas to w bardzo ciężkiej sytuacji. O godzinie 12:15 do gry byli gotowi: Bramkarz(Kuba/Berg), Kijek, Toudi, Rafał i Paweł Mazurek(na 2 pierwsze mecze). Nie mając wyjścia rozpoczęły się telefony ostatniej szansy, do pierwszego meczu pozostała około godzina, a my gołą „piątką”... Całe szczęście jako pierwszy do gry zdeklarował się Malina (z opcją gry od drugiego meczu) i już było nas 6, ale cały czas brakowało nam jeszcze minimum jednego grajka. W akcie desperacji wykonałem ostatni możliwy telefon do kolegi, z którym pracowałem jako cabin crew w Small Planet. Wiedziałem, że coś tam na hali pogrywa, a spotkałem go będąc na tej samej imprezie w Sopocie. Rozmowa wyglądała krótko i rzeczowo: „Posypała mi się ekipa na turniej, dałbyś radę zagrać, zaczynamy za godzinę?” odp. „w sumie mogę zagrać, ale może być ciężko z siłami, bo o ósmej rano wróciłem do domu z Sopotu...” i w taki sposób został zwerbowany kolejny zawodnik, niestety z racji na odległość miedzy miejscem zamieszkania, a miejscem rozgrywania turnieju mógł się pojawić dopiero na 2 mecz. W taki właśnie sposób jakimś cudem udało nam się skompletować skład i co w tym wszystkim najlepsze zwyciężyć w turnieju NL6 CUP 2019.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: za walkę, determinację i dążenie do celu, którym paradoksalnie okazało się... złożenie ekipy na turniej! TJR

Więcej…
 

Aktualności -styczeń 2019 r.

W kalendarzu  imprez na początek roku przed wiosennymi meczami w kolejnej edycji NL6 większość to rozgrywki w turniejach na hali . Teraz zorganizowane przez NL6 na gościnnej hali Marynarki Wojennej na Oksywiu. Jesteśmy już po pierwszym turnieju, który odbył się w sobotę 12.01.2019r. Zwycięzcą tego turnieju w którym brało udział 15 drużyn została ekipa JR POGÓRZE. Kolejne terminy i turnieje to:

1. 20. styczeń - turniej na OKSYWIU w kat. 35+

2. 09.luty - mistrzostwa  Pomorza w Przodkowie w kat.35+

3. 10. luty - turniej na OKSYWIU w kat. OPEN

4. 16. luty - turniej na OKSYWIU w kat. OPEN

5. 01/02 marca - Puchar Pogórza  w SP43 na Pogórzu

 

 

 

Podsumowanie 2018 roku

Rok 2018 to rozegranych 46 spotkań w których drużyna JR POGÓRZE prezentowała się w wiosennych i jesiennych rozgrywkach NL6 czyli dziewiętnastą i dwudziestą  edycję tych rozgrywek na sztucznej nawierzchni. Ponadto JR-owcy rozegrali kolejny udany turniej halowy tzw. PUCHAR POGÓRZA pod nazwą ,,GRAMY DLA ARTURA"  zwyciężając w iście mistrzowskim stylu. Również czerwcowy  turniej tzw. NADMORSKI PUCHAR LATA 2018 podsumówujący dziesięcioletnią działalność NL6 możemy zaliczyć do sukcesów, gdyż II-ie miejsce  mieści się w tych kategoriach. Drużyna w tych 46 spotkaniach odniosła 19 zwycięstw, 5 razy odnotowała remis oraz 22 razy zaznała goryczy porażki. Liczba porażek musi boleć, ale drużynie coraz trudniej jest na boisku nie tylko z czysto sportowego faktu, ale również metryka nie kłamie. Ponadto skład ilościowy zawodników na poszczególnych meczach jest nie zadawalający co często przekłada się na niekorzystny wynik. Sama gra może cieszyć ale kondycja i wydolność jest nie do oszukania. Mam nadzieję, że to się zmieni i zastrzyk świeżej krwi wzmocni drużynę. W tych wszystkich meczach od stycznia do grudnia drużyna strzeliła 235 bramek tracąc 227 co daje leciutko ponad 5 bramek na mecz. Na wiosnę w XIX edycji NL6 musieliśmy ostro walczyć o przetrwanie w EKSTRAKLASIE i rozegrać spotkanie barażowe o pozostanie w tej klasie rozgrywek. Udało się pokonać zawodników STRAŻY POŻARNEJ 4:2 i zagwarantować 20-tą edycję tych rozgrywek. Jesień nie była najgorsza, gdyż początek rozgrywek plasował Nas w górnych rejonach tabeli  ale proza życia sprowadziła Nas na ziemię. Ponownie musieliśmy walczyć o przetrwanie, ale tym razem daliśmy radę i ominęły Nas baraże. Nie ukrywam , że drużyna bardzo ucieszyła się z tego powodu i na wiosnę 2019 roku ponownie meldujemy się w EKSTRAKLASIE już po raz dwudziesty pierwszy. W 2018 roku w szeregach Naszej drużyny wystąpiło ogólnie 43 zawodników wspomagając Nas w poszczególnych meczach i pozwalając tym samym  na rozegranie tych meczy w pełnym składzie. Wszystkie bramki strzeliło ogólnie 31 zawodników co świadczy o ogólnej wszechstronności drużyny. OTO LISTA LIDERÓW W 2018 ROKU:

WYCHNOWSKI PATRYK     36/43 bramki

KIJANKA KRZYSZTOF         32/25

PACZKOWSKI BARTEK       30/ -

KULTYS BARTEK                 26/14

DĄBROWSKI ŁUKASZ         24/12

KNIOCH ŁUKASZ                 21/9

MOTYL DAMIAN                 18/4

MILATA TOMEK                  18/5

CZAUS ADAM                       16/2

WISZNIEWSKI PRZEMEK     15/8

BALBIER PAWEŁ                  15/14

KOLENDA ŁUKASZ                11/1 

 

II RUNDA NL6 - marzenia się spełniają

Data 29.11.2018r      JR POGÓRZE  v  JOGA BONITO  5:4 (3:2)

Skład: PACZKOWSKI - KNIOCH, WISZNIEWSKI, KOLENDA, KULTYS, WÓJCIK - WYCHNOWSKI, BALBIER, KIJANKA, KOZERKIEWICZ

Bramki: 2 Wychnowski, 1 Wójcik, 1 Kijanka, 1 Wiszniewski

Po ostatniej relacji życzyłem drużynie wszystkiego dobrego i miałem nadzieję, że sezon dla Nas zakończy się dobrze tzn. pozostanie w ekstraklasie bez rozgrywania baraży. I tak też się stało. Ale, aby tak się stało przede wszystkim musieliśmy wygrać mecz z JOGĄ co nie było łatwym zadaniem. Jak wiemy Joga spadła bezpośrednio do klasy niższej, ale chciała pożegnać się godnie i na pewno nie zamierzała się poddawać. O tym czy zostaniemy w ekstraklasie bez baraży miało zadecydować nie tylko Nasze spotkanie, ale także inne wyniki. Kiedy wchodziliśmy na obiekt wiedzieliśmy, że GRABÓWEK przegrał z BABILONEM i ważnym stało się spotkanie pomiędzy CHYLONIĄ a SALOSEM. Dla Nas ważne było zwycięstwo CHYLONII. Ale kiedy stanęliśmy na górce i zaczęliśmy kibicować to w tym momencie CHYLONIA przegrywała 2:4. Za chwilę był rzut karny nie wykorzystany przez zawodników Chyloni i dwie sytuacje bramkowe sam na sam z bramkarzem Salosu , ale również nie wykorzystane. Jednak mozolna i konsekwentna gra doprowadza do remisu i ten wynik też Nas satysfakcjonuje. Jednak po chwili zawodnicy Salosu strzelają bramkę i jest 5:4. Chylonia się podrywa i doprowadza ponownie do remisu. Do końca meczu dosłownie sekundy i w zamieszaniu w polu karnym zostaje zdobyta bramka ze strzału głową. CHYLONIA wygrywa 6:5 i już nic nie może się zdarzyć. Ten wynik raduje Nas niezmiernie i teraz My powinniśmy stanąć na wysokości zadania. Mecz z Jogą był naprawdę trudnym spotkaniem w każdej minucie i każdym fragmencie. Jednak wszystko zakończyło się po Naszej myśli, wygraliśmy 5:4 i radość Nasza była nieukrywana. Na wiosnę wystąpimy po raz 21 w rozgrywkach ekstraklasy. Mam nadzieję, że skończą się problemy kadrowe, gdyż już pracujemy nad kadrą. Gra w ekstraklasie to nie tylko nobilitacja ale zaszczyt dla każdej drużyny. Wiosna 2019 roku powinna dostarczyć Nam nie tylko wiele wrażeń, ale również potężną dawkę emocji. Wierzę w drużynę i mam nadzieję, że zaznaczymy swoją obecność.

PS: przed Nowym Rokiem postaram się  w liczbach i statystykach przedstawić wyniki drużyny w 2018 roku

 

II RUNDA NL6 - mecz trzeci i czwarty

Data  13.11.2018r    godz.21.00      JR POGÓRZE  V  FC BABILON    4:7  (2:4)

SKŁAD:  PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, WÓJCIK, KULTYS, KNIOCH, KOLENDA - BALBIER, WYCHNOWSKI, KOZERKIEWICZ

Bramki: 1 Kozerkiewicz, 1 Knioch, 1 Wiszniewski, 1 Balbier

 

Data  22.11.2018r    godz. 21.30    JR POGÓRZE  V  FC CHYLONIA    4:13 (3:7)

SKŁAD: PACZKOWSKI - WÓJCIK, KNIOCH, BALBIER, WYCHNOWSKI, KIJANKA

Bramki: 2 Knioch, 1 Wychnowski, 1 Balbier

Dwa mecze i dwa oblicza pomimo dwóch przegranych. Cały zespół miał świadomość o jaką stawkę walczymy i w żadnym momencie nie było lekceważenia przeciwnika. Na chwilę obecną mamy taką sytuację i musimy sobie dawać radę, chociaż przed każdym meczem czasami opadają ręce jeśli chodzi o przeciwności. Przed rozpoczęciem sezonu sytuacja była wręcz komfortowa dająca wspaniałą perspektywę na jesienne granie co również potwierdziły początkowe mecze i wyniki. Z optymizmem patrzyliśmy w przyszłość. Ale tuż przed sezonem odchodzą od Nas Czaus, Milata i rezygnuje Nesteziuk. Kosicki Maciek wyjeżdza poza Gdynię na kilka miesięcy, podobnie jak Berbeć. Za granicą pracują Kolenda i Motyl Damian, kontuzje nie pozwalają regularnie uczestniczyć w meczach Konopce i Wiśniewskiemu Dominikowi oraz Mazurkowi. Praca i obowiązki z nią związane a także różne kłopoty nie pozwalają na regularne występy pozostałym zawodnikom. A miało być tak pięknie. Regularnie właściwie występują tylko bramkarz Paczkowski, Wójcik Daniel, Balbier Paweł , Wychnowski Patryk i po części Kijanka Krzysztof.  Kto wystąpi obok Nich zawsze było loterią i w kieszeni trzeba było trzymać pieniądze jako zapłatę za walkower. Do tego jednak nie doszło i z honorem mogliśmy rozgrywać poszczególne mecze. Mecz z Babilonem przegraliśmy nie dlatego, że byliśmy gorsi, ale Babilon był tak zdeterminowany , z nożem na gardle, że walczył za trzech. Porażka mogła eliminować tę drużynę z ekstraklasy bezpośrednio więc mieli o co walczyć. Po prostu w tym meczu byli lepsi. Natomiast mecz z CHYLONIĄ nie mógł zakończyć się inaczej, kiedy wybiegamy na murawę w pięciu zawodników a Patryk Wychnowski skręca stopę i musimy grać w czterech. Dobrze, że tylko tak to się skończyło, bez innych kontuzji - bo to byłby już tylko koszmar. Inne mecze kończą się dobrymi wynikami dla Nas i przed ostatnią kolejką właściwie jest jasny przekaz: wygrać z JOGĄ i CHYLONIA musi wygrać z Salosem a w meczu GRABÓWKA z BABILONEM wynik jest obojętny. Więc do zobaczenia za tydzień i mam nadzieję na radosne wieści.  TJR !!! 

 

Strona 8 z 48

Ostatnie filmy

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Reklama

Zaprzyjaźnione linki:
Checz Gdynia
Ośrodek sportowy Checz Gdynia zaprasza!