JR POGÓRZE

JR POGÓRZE

Udana lutowa niedziela dla JR

Data   niedziela  12.02.2017r      godz.15.45      JR POGÓRZE  v  ZP ALEXSANDER  7:2  (3:1)

Skład: P.CZABROWSKI - KRZEMIŃSKI, CZAUS, MAZUREK, KRZEWIŃSKI - KIJANKA, KOLENDA, NESTEZIUK

Bramki: 5 Krzemiński, 1 Mazurek, 1 Czaus

 

                                              godz. 17.15     JR POGÓRZE  v  FC GRABÓWEK  5:4 (3:2)

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Mazurek, 1 Krzewiński, 1 Kijanka

Te dwa niedzielne zwycięstwa to jak lek na skołatane serca. Seria kilku porażek mogła zdołować nawet najbardziej  odpornych zawodników. I choć nie były to jakieś porażające bramkowe wyniki to jednak niemoc, aby odnieść zwycięstwo była dość widoczna. Gra pod balonem miała być jedną z form przygotowań do wiosennej rundy NL6. Przecież siedzenie dwa miesiące bez ruchu a tym bardziej bez kontaktu z piłką niczego dobrego nie mógłby wróżyć. A jednak wielu miało to gdzieś. Zastanawiam się dla kogo miały być te rozgrywki, przecież nie dla mnie. W każdym meczu inny skład a ,,panowie piłkarze" mieli wręcz idiotyczne usprawiedliwienia ,aby nie być na meczu. Udawało się w jakiś sposób zorganizować skład na każdy mecz, aby nie oddawać walkowera, ale to nie gwarantowało jakiegoś dobrego wyniku. Nie mniej jednak serdecznie dziękuję tym wszystkim zawodnikom, którzy wystąpili do tej pory. Musiałem nawet posiłkować się moimi młodymi uczniami, którzy spisywali się nadspodziewanie dobrze i wiem, że przyszłość JR będzie związana z Nimi. W niedzielę udało się sklecić naprawdę dobry skład i wyszliśmy na te dwa mecze niezwykle zmotywowani. Wszyscy, którzy wystąpili w tych dwóch meczach zasługują na słowa pochwały, gdyż dawno nie widziałem tak zdeterminowanej drużyny. Zawodnikiem tych spotkań został Łukasz Krzemiński, który swoją dobrą grę podkreślił siedmioma bramkami. Jednak naprawdę dobre wrażenie pozostawił po sobie Łukasz Kolenda, który harował za dwóch odbierając ochotę na grę napastnikom przeciwników. Warto podkreślić postawę Adama Czausa i Pawła Mazurka, którzy rano startowali w urodzinowym biegu w Gdyni a po południu walczyli w barwach JR. I TO JEST PRAWDZIWA POSTAWA SPORTOWA. Krzysztof Kijanka jak zwykle panował nad piłką i był reżyserem gry a Ivan Nasteziuk szalał z przodu i był widoczny z tyłu. Najmłodszy zawodnik czyli Kamil Krzewiński czuje się coraz lepiej i śmielej czego udokumentowaniem była piękna bramka w meczu z Grabówkiem. I na koniec nie byłoby tych dwóch zwycięstw gdyby nie postawa Patryka Czabrowskiego , który strzegł Naszej świątyni i robił to skutecznie. To naprawdę były dobre dwa spotkania w których wyczuwało się jakąś więź i cel i nawet gdyby była porażka nie zmąciłaby dobrej atmosfery. Nawet sami zawodnicy zauważyli,że było bardzo cicho i spokojnie, bez jakichkolwiek spinek czy pretensji. I to jest między innymi klucz nie tylko do dobrej gry, ale również wzajemnego szacunku. Mam nadzieję, że w piątek zjawi sie ponownie dobra kadra i zaliczymy kolejne zwycięstwo. A WIĘC DO ZOBACZENIA !!! 

 

LUTY - Dalej gramy pod balonem

DATA  PIĄTEK    10.02.2017r         JR POGÓRZE  V  JOGA BONITO   4:6  (2:3)

Skład: SIKORA - KRZEMIŃSKI, CZAUS, S.PUDŁO, KRZEWIŃSKI - SIELAKOW, KOLENDA, KRÓL, M.MOTYL

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Czaus, 1 Król

Jak na razie luty nie jest łaskawy dla Naszej drużyny. I po naprawdę dobrej grze i wspaniałych emocjach musimy po raz kolejny zmierzyć się z uczuciem porażki. Ale tym razem muszę skrytykować sędziego z Jego jedynej kontrowersyjnej decyzji, która po prostu wypaczyła wynik meczu. Przy stanie 4:4 uznał bramkę dla Jogi twierdząc, że piłka przekroczyła całym obwodem linie bramkową. Sędzia stał na środku boiska i nie mógł widzieć takiej sytuacji, tym bardziej że bramkarz nakrył piłkę całym ciałem. Oczywiście większość Naszej drużyny będzie twierdziła że piłka nie przekroczyła linii, bramkarz również. Sędzia zasugerował się okrzykiem jednego z zawodników Jogi i uległ tej presji. Ta naprawdę niesłuszna decyzja po prostu Nas skrzywdziła. I tyle w tym temacie. Końcówka już nie miała znaczenia. No cóż po naprawdę dobrym meczu należy podnieść głowę i skupić się na dwóch niedzielnych meczach. Mam nadzieję, że skład będzie przynajmniej przyzwoity. 

 

 

DATA  NIEDZIELA  05.02.2017r      JR POGÓRZE  v  ENERPOL    4:5  (1:3)

Skład: MIŁOSZ SKOBODZIŃSKI - KRZEMIŃSKI, RACHWAŁ, CZAUS, KAMIL KRZEWIŃSKI - KOLENDA, NESTEZIUK, TARARUJ,  A.ŁAJEWSKI.

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Nesteziuk, 1 Czaus

Luty niestety przywitał Nas kolejną porażką. Ale było widać nieduże światełko w tunelu. Co prawda w tym meczu wystąpiła istna legia cudzoziemska z innych klubów, ale przynajmniej mecz mógł się odbyć bez przeszkód. Trudno jest zrozumieć się zawodnikom, kiedy występują razem po raz pierwszy i w trakcie meczu muszą się docierać. Również trudno stawić czoło ułożonemu przeciwnikowi, kiedy w Naszej drużynie wystąpiło trzech niespełna 17-letnich zawodników. Ale może taki fakt będzie procentował w przyszłości. Mam taką nadzieję. Bramkarz Miłosz w ogólnej ocenie spisał się na miarę swoich możliwości a przecież jest samoukiem. W skali ocen 1 do 5 za postawę w tym meczu wystawiam Miłoszowi 4 minus - jeszcze dużo pracy przed Nim i drużyna MŁODE JR będzie miała z Niego wiele pożytku. Również 4 minus otrzymuje Kamil Krzewiński, który wystąpił na obronie. Na pewno przekonał się jak trudno jest przejść od grania z rówieśnikami do gry z dorosłymi, ale tylko w taki sposób można stać się lepszym. W Kamilu  również jest duży potencjał i mam nadzieję, że dobrze się przysłuży drużynom w których będzie występował. Trzeci młody zawodnik to Mateusz Tararuj,  właściwie już uznana marka, który ma na koncie kilka występów w ekipie JR POGÓRZE i na pewno nie powiedział ostatniego słowa. Co do samego meczu to za wynik właściwie nie można mieć pretensji, gdyż końcówka zdecydowanie należała do JR. Ale mecz składa się z określonej ilości minut i w każdej sekundzie należy być skoncentrowanym a sytuacje bramkowe należy wykorzystywać w 100%. Dlatego też ENERPOL zasłużył na zwycięstwo bez dywagacji ,, co by było gdyby....". Teraz przed Nami kolejne spotkanie z trudnym przeciwnikiem jakim jest JOGA - A WIĘC DO ZOBACZENIA NA MECZU !!!

 

 

LIGA POD BALONEM C.D

PIĄTEK  03.02.2017r    ZAPRASZAMY JAK ZWYKLE W PIĄTEK NA GRĘ NA HALI !!!

NIEDZIELA    29.01.2017r      godz. 16.30      JR POGÓRZE  v  FT SPARTANS  2:6  (1:3)

Skład: PROKOPOWICZ - M.MASZOTA, KOLENDA, JAHN, M.MOTYL

Bramki: 1 M.Motyl,  1 M.Maszota

Jak mogło być inaczej - wystarczy spojrzeć na skład ilościowy w tym meczu. To wszystko !!!

 

ŚRODA       25.01.2017r    godz. 22.15    JR POGÓRZE  v  GALWA    16:2  (7:1)

Skład: SIKORA - M.MASZOTA, PROKOPOWICZ, KOLENDA, BUDZIŃSKI - KOZŁOWSKI, FRANKOWSKI, WYCHNOWSKI

Bramki: 6 Wychnowski, 4 Frankowski, 3 Kozłowski, 2 Kolenda, 1 Budziński

Środowe spotkanie w lidze pod balonem musiało być spotkaniem przełomowym i to pod kilkoma względami. Przede wszystkim trzeba było odwrócić złą passę sportową. Trzy przegrane mecze w stylu nie przystającym do Naszej drużyny mogły by zniechęcić do gry w kolejnych meczach. W aspekcie psychologicznym też trzeba by było odwrócić te złe wyniki , aby poczuć radość i ulgę ze zwycięstwa. Dobrze by było, aby również atmosfera wśród zawodników wróciła na dawne tory. Gra pod balonem z założenia nie była grą o jakieś sukcesy, ale chodziło o to aby być w jakimś rytmie sportowym, aby przez dwa miesiące ruszać się i w ten sposób przygotowywać do wiosennych rozgrywek NL6. Jak zwykle mamy kłopoty kadrowe, ale zawsze są osoby chętne do gry i można rozegrać spotkanie. W tym meczu zagrały cztery nowe osoby, które bardzo przyczyniły się do efektownego zwycięstwa. Bramkarz SIKORA wprost szalał na bramce i każda Jego interwencja była najwyższej klasy. Michał FRANKOWSKI pokazał się jak za dawnych lat strzelając cztery bramki. Wojtek KOZŁOWSKI również pokazał się z dobrej strony będąc ważnym ogniwem w tym meczu. Grający w obronie Szymon BUDZIŃSKI swoimi umiejętnościami i spokojem przyczynił się do tak wysokiego zwycięstwa. Dziękuję tym nowym zawodnikom jak również pozostałym, którzy wystąpili w tym meczu i odczarowali złą passę z ostatnich tygodni.

 

NIEDZIELA  22.01.2017r    godz. 15.45    JR POGÓRZE  v  ROL RYŻ    6:8  (1:5)

Skład: KRZEMIŃSKI - MALINOWSKI, M.MASZOTA, MAZUREK, PROKOPOWICZ - DĄBROWSKI, WYCHNOWSKI, KRÓL.

Bramki: 2 Król, 2 Mazurek, 1 Wychnowski, 1 Krzemiński

Opis tego meczu wykracza poza moje pojmowanie piłki więc pozostaję tylko przy podaniu suchego wyniku.

 

 

IX EDYCJA PUCHARU POGÓRZA ZA NAMI

 

W NIEDZIELĘ 15.01.2017 W DNIU KIEDY SWÓJ FINAŁ 25-LECIA MIAŁA WOŚP MY NA GDYŃSKIM POGÓRZU ROZGRYWALIŚMY FINAŁ IX- ej EDYCJI ,,PUCHARU POGÓRZA". BYŁ TO RÓWNIEŻ TURNIEJ O CHARAKTERZE CHARYTATYWNYM WSPOMAGAJĄCYM JEDNEGO Z NASZYCH KOLEGÓW.

ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZOSTAŁA DRUŻYNA INTERPLASTICU, DRUGIE MIEJSCE ZAJĘŁA EKIPA KKS POGÓRZE A TRZECIE MIEJSCE PRZYPADŁO KADRZE NL6. GRATULUJEMY TYM DRUŻYNOM A JEDNOCZEŚNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM EKIPOM , KTÓRE WZIĘŁY  UDZIAŁ W TURNIEJU. A BYŁY TO: MARYNARKA WOJENNA, MŁODE JR, STARE SYMPATICO, JR POGÓRZE, OBŁUŻE, ROL RYŻ, WS STUMET, FC NANCATSU, PROMOTION, AUTOBUSY, CHOPINA WEJHEROWO, KRG ORION, DRINK TEAM PUCK, TRAMPKARZE, TAWERNA, CORONA, TURBINKI, ENERPOL. RAZEM 21 DRUŻYN A WIĘC NAJWIĘCEJ W HISTORII. DZIĘKUJĘ JEDNOCZEŚNIE WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE CHOCIAŻ W NAJMNIEJSZYM STOPNIU PRZYCZYNIŁY SIĘ DO ORGANIZACJI I PRZEBIEGU TURNIEJU.

DZIĘKUJĘ NASZYM SPONSOROM ZA WSPARCIE I ZA NAGRODY. A BYLI TO - RESTAURACJA TAKO, BISTRO PADO, RESTAURACJA KAPITAN COOK, FOODTRUCK ,,BELMONDO", ORAZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11

 

LIGA POD BALONEM C.D

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się rozgrywki pod balonem, w jakimś stopniu wypełniając czas wolny w przerwie rozgrywek NL6. Nasza drużyna przystępuje w dniu dzisiejszym czyli środę do meczu z JOGĄ. W piątek spotkamy się z ekipą ZP ALEXSANDER. Oba mecze o godz.22.15 a w sobotę mecze związane z IX EDYCJĄ PUCHARU POGÓRZA. ZAPRASZAMY !

Data  11.01.2017r      JR POGÓRZE  v  JOGA BONITO     2:6 (0:2)

Skład: KRZEMIŃSKI - MAZUREK, M.MASZOTA, PROKOPOWICZ, KULTYS - MALINOWSKI, DĄBROWSKI, WYCHNOWSKI, KIJANKA

Bramki:  1 Malinowski, 1 Mazurek

Data   13.01.2017r       JR POGÓRZE  V  ZP ALEXANDER    3:6  (2:2)

Skład: KRZEMIŃSKI, PROKOPOWICZ - MAZUREK, MALINOWSKI, LANGOWSKI - KIJANKA, M.MOTYL

Bramki: 2 Kijanka, 1 Langowski

 

PUCHAR POGÓRZA

Data  14.01.2017r          JR POGÓRZE V DRINK TEAM PUCK   3:0,   1 Kultys, 1 Malinowski, 1 Dąbrowski

                                                             INTERPLASTIC            2:7,    1 Kultys,  1 Knioch

                                                             KRG ORION                 3:3,    2 Kijanka, 1 Knioch 

SKŁAD: MICHAŁ BARTKOWIAK - MAZUREK, KULTYS, MALINOWSKI, DĄBROWSKI - KIJANKA, WYCHNOWSKI, KNIOCH

 

TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁCE HALOWEJ ORAZ ŚWIĄTECZNE GRANIE

W najbliższy piątek rozpoczniemy IX EDYCJĘ PUCHARU POGÓRZA. Do chwili obecnej zgłosiło się 20 zespołów.  Turniej rozpoczyna grupa ,,A" w piątkowy wieczór. W grupach, gdzie jest znak zapytania czekamy na kolejne zespoły. Mam nadzieję, że zgłoszą się jeszcze cztery zespoły.

GRUPA ,,A" - PIĄTEK  13.01.2017r.   godz.  19.00 - 21.00

1. MŁODE JR

2. STARE SYMPATICO

3. MARYNARKA WOJENNA

4.   ?

GRUPA ,,B" - SOBOTA  14.01.2017r.     godz. 9.00 - 11.00

1. TURBINKI

2. TRAMPKARZE

3. ENERPOL

4.  ?

GRUPA ,,C"    godz. 11.00 - 13.00

1. TAWERNA

2. CORONA

3. PROMOTION

4. CHOPINA WEJHEROWO

GRUPA ,,D"     godz.  13.00 - 15.00

1. KKS POGÓRZE

2. AUTOBUSY

3. WS STUMET

4. FC NANCATSU

GRUPA  ,,E"     godz.  15.00 - 17.00

1. KADRA NL6

2. OBŁUŻE

3. ROL RYŻ

4.  ?

GRUPA  ,,F"     godz.  17.00 - 19.00

1. JR POGÓRZE

2. DRINK TEAM PUCK

3. KRG ORION

4. INTERPLASTIC

 

Turniej Gramy dla Artura 2017 

 DATA  14/15  STYCZEŃ 2017 ROKU  W ZESPOLE SZKÓŁ NR 16 NA POGÓRZU ODBĘDZIE SIĘ CHARYTATYWNY TURNIEJ W PIŁCE HALOWEJ ORGANIZOWANY TRADYCYJNIE PRZEZ JR POGÓRZE ORAZ PRZY UDZIALE ORGANIZATORÓW NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK (NL6).  IX EDYCJA ,, POGÓRZE CUP" POD NAZWĄ ,,GRAMY DLA ARTURA" ZBIEGNIE SIĘ Z ,,WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY" ZAPRASZAMY !!! LISTĘ ZESPOŁÓW (planowana na 20) BĘDZIEMY SUKCESYWNIE PODAWAĆ NA NASZEJ STRONIE 

Kontakt:  605046276 Janusz Rodziewicz,  666825720 Łukasz Dąbrowski,  508807974 Krzysztof Kijanka 

Potwierdzone zespoły: JR Pogórze, KRG Orion, Młode JR, Rol Ryż, KKS Pogórze, Kadra NL6, Obłuże, Trampkarze, PKA Gdynia, Chopina Wejherowo, Marynarka Wojenna Oldboye, Turbinki , Promotion, Dream Team PUCK, Enerpol, Tawerna, ISKRA?, Stare Sympatico , WS Stumet, Interplastic

Miejsce ; sala ZS nr 16 przy ulicy Porębskiego 21

Data: sobota 15.01.2017r eliminacje grupowe (8.00 -22.00, każda grupa na określoną godzinę), niedziela 9.00 -15.00 półfinały i finały

Koszt: wpisowe 150 zł od drużyny

Jeśli zgłosi się 20 lub 24 drużyny (jedna grupa będzie rozgrywała eliminacje w piątek od 19.30 do 22) to z liczby 24 (6 grup)  z każdej grupy wyjdą po dwa zespoły (czyli 12). Rozegrane zostaną dwie rundy pucharowe do wyłonienia trzech zespołów. Te trzy zespoły w finale rozegrają mecze ze sobą. Podobnie przy 20 zespołach - z pięciu grup wyjdą po dwa zespoły (czyli 10) i dwa z najlepszym bilansem. Pozostałe granie jak w wariancie z 24 zespołami.

 

JESIEŃ 2016 za NAMI

To już definitywny koniec rozgrywek w XVI -ej edycji NADMORSKIEJ LIGI 6. Środa i czwartek to były końcowe mecze ligowe oraz mecze barażowe. Warto było być na CHECZY w czwartek , kiedy to odbywały się mecze barażowe dotyczące wszystkich poziomów rozgrywek. Naprawdę warto było oglądać te spotkania, gdyż poziom tych spotkań i zaangażowanie zainteresowanych drużyn było naprawdę wysokie. A TEGO WYMAGAŁA SAMA STAWKA POSZCZEGÓLNYCH MECZY.  Same rozstrzygnięcia i poszczególne wyniki można odnaleźć na stronie NL6.  Mam nadzieję, że trzymiesięczna przerwa zostanie wykorzystana z pożytkiem przez poszczególne drużyny i wiosna 2017 roku będzie niezwykle atrakcyjna. Całą analizę gry Naszego JR POGÓRZE przedstawie w poźniejszym terminie i już teraz zapraszam do lektury.

W środę swój ostatni mecz ligowy rozegrało JR SYMPATICO, które już wcześniej zapewniło sobie awans do II-ej ligi.

Data 14.12.2016r     JR SYMPATICO  v  HG SALUTIONS   15:0  (7:0)

Skład: BERGAŃSKI - BUDZIŃSKI, TRAUT, KANIA, LISEWSKI, GUMOWSKI - IWAŃSKI, NESTEZIK, LANGOWSKI, RĄCZKA

Bramki: 3 Nesteziuk, 3 Iwański, 2 Lisewski, 2 Langowski, 2 Kania, 1 Budziński, 1 Rączka, 1 samobój

   

 

Koniec rozgrywek dla JR POGÓRZE

Data   07.12.2016r    godz.  20.30   JR POGÓRZE  v  DT CITY    7:17  (3:9)

Skład; PACZKOWSKI - M.MASZOTA, DĄBROWSKI, KOMOROWSKI, RACHWAŁ - MALINOWSKI , M.KOSICKI

Bramki: 2 Dąbrowski, 2 Malinowski, 2 Kosicki, 1 Rachwał

Data  08.12.2016r     godz.  20.30    JR POGÓRZE  v  KP GRABÓWEK   4:5  (3:2)

Skład: PACZKOWSKI -  D.MOTYL , M.MASZOTA, PROKOPOWICZ - DĄBROWSKI, KRÓL

Bramki: 4 Król

Data  09.12.2016r      godz.21.30    JR SYMPATICO  V  PROSTE HISTORIE   6:4  (2:3)

Skład: BERGAŃSKI - SIARKOWSKI, OSTROWSKI, IWAŃSKI, BUDZIŃSKI - NESTEZIUK, LISEWSKI

Bramki:  4 Lisowski, 1 Nesteziuk, 1 Siarkowski

Dla zespołu JR POGÓRZE sezon jesiennych rozgrywek NL6 już się zakończył. Dotarliśmy do końca w niezbyt dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, ale honorowo. Kłopoty kadrowe na skutek różnych zawirowań nie pozwoliły na dokonanie czegoś więcej. Jednak prawdopodobnie piąte miejsce na koniec rozgrywek w grupie mistrzowskiej w zaistniałej sytuacji jest naprawdę dobrym miejscem. Tylko My wiemy z czym się zmagaliśmy i jak było ciężko i trudno w każdym meczu zwłaszcza w fazie końcowej. Nie będę więcej opisywał trudnej sytuacji, gdyż to jest tylko Nasza sprawa. Chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy wystąpili w ostatnich dwóch meczach i pokazali co jest dla Nich ważne. Tak naprawdę wyniki w końcówce nie mogły być inne, ale liczyło się podejście i sama świadomość ciężkiej sytuacji. Wiem, że na tych ludzi można liczyć i tylko z Nimi można coś zbudować. Będziemy starali się wzmocnić zespół i naprawić to co nie funkcjonowało. Wierzę w zespół i mam nadzieję, że jeszcze JR POGÓRZE da znać o sobie.

JR SYMPATICO rozegrało zaległe spotkanie z ekipą PROSTYCH HISTORII i trzeba uczciwie powiedzieć, że nie było łatwo. Jednak w miarę upływu czasu i powolnego odrabiania strat wyszło na prowadzenie, kończąc zwycięstwem czternaste spotkanie. Gratulujemy postawy i gratulujemy awansu !

 

Awaria strony internetowej

ŚRODA  07.12.2016r    godz. 20.30   JR POGÓRZE  v  DT CITY, zbiórka  20.00

CZWARTEK  08.12.2016r   godz.  20.30    JR POGÓRZE  V  FC GRABÓWEK, każdy dojeżdza we własnym zakresie

Przez ostatnie kilka dni mieliśmy awarię Naszej strony internetowej przez co nie mogliśmy na bieżąco zrelacjonować meczy z udziałem JR POGÓRZA i JR SYMPATICO. Z braku czasu podajemy tylko suche wyniki oraz składy i bramki

 Data  01.12.2016r     JR POGÓRZE  v  OBŁUŻE     3:6  (2:1)

Skład: PACZKOWSKI - M.MASZOTA, DĄBROWSKI, KOMOROWSKI - KIJANKA, WYCHNOWSKI, M.KOSICKI

Bramki: 1 Kijanka, 1 Dąbrowski, 1 Wychnowski 

Data   05.12.2016r       JR SYMPATICO  V DRINK TEAM    7:4 (1:3)

Skład: BERGAŃSKI - IWAŃSKI, BUDZIŃSKI, TRAUT, OSTROWSKI - SIARKOWSKI, NESTEZIUK, LANGOWSKI

Bramki: 3 Nesteziuk, 2 Iwański, 1 Traut, 1 Budziński

 

Grudzień czas zacząć

DATA 02.12.2016r PIĄTEK godz. 20.00 GIERKA NA SALI. ZAPRASZAMY !!!

Czas płynie nieubłaganie. Jeszcze niedawno czuć było piękne sierpniowe powietrze a słońce i końcówka lata towarzyszyła Nam w rozgrywkach. Powoli zbliżamy się do ostatecznych rozstrzygnięć w nieco innej scenerii. Przed Nami po trzy mecze i będziemy mogli myśleć o zbliżających się świętach i chwili odpoczynku. Ale póki co trzeba skoncentrować się na czekających Nas meczach i rozegrać je tak , abyśmy mogli spojrzeć sobie w oczy i być zadowolonym z wykonanej roboty. JR POGÓRZE rozegra niezwykle istotne spotkanie dla ukŁadu tabeli z drużyną OBŁUŻA, natomiast JR SYMPATICO w tym tygodniu nie rozgrywa ligowego spotkania.

NIEDZIELA 27.11.2016 godz. 18.00 mecz pucharowy JR SYMPATICO v DĘBOGÓRZE 8:1 (3:1)

Skład: BERGAŃSKI - IWAŃSKI, LISOWSKI, BUDZIŃSKI, GUMOWSKI - NESTEZIUK, LANGOWSKI, M.MOTYL, WÓLCZYŃSKI

Bramki: 3 Lisowski, 2 Iwański, 1 Langowski, 1 Motyl, 1 Budziński

Konfrontacja III-cio ligowca z II-go ligowcem okazała się korzystna dla zespołu SYMPATICO. Zespół ten nie zwalnia tempa i wiosną przyszłego roku będzie mógł się zmierzyć z zespołami pierwszoligowymi. Niedzielne spotkanie prowadzone było cały czas pod dyktando SYMPATICO i kwestią była tylko ilość bramek jaką zaaplikują przeciwnikowi . W tym tygodniu nie zobaczymy SYMPATICO w akcji, gdyż Ich mecz został przełożony na inny termin.

 

Strona 8 z 43

Ostatnie filmy

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Reklama

Zaprzyjaźnione linki:
Checz Gdynia
Ośrodek sportowy Checz Gdynia zaprasza!