JR POGÓRZE

JR POGÓRZE

Zakończenie ligi pod balonem

Data   26.02.2017r     godz. 17.15        JR POGÓRZE  v  ENERPOL     6:2  (4:1)

Skład: SIKORA - KRZEMIŃSKI, M.MASZOTA, CZAUS - KIJANKA, NESTEZIUK, M.MOTYL

Bramki: 3 Czaus, 2 Nesteziuk, 1 Krzemiński

To już ostatnia niedziela pod balonem  i koniec ligi, która odbywała się w styczniu i lutym  2017roku.Ostatecznie Nasza ekipa uplasowała się na piątej pozycji, więc jak na fatalne niektóre mecze w pierwszej rundzie to wynik nawet niezły. Zdobyczą tych rozgrywek jest fakt, że mogliśmy zaprosić do gry w Naszych barwach kilku młodych zawodników z ekipy MŁODE JR i po prostu Ich przetestować, a także kilku zaprzyjaźnionych z Nami kolegów z innych drużyn. Osobiście dziękuję wszystkim, którzy wystąpili w Naszych barwach i przez to mogliśmy spędzić kawałek czasu biegając za piłką. Były mecze lepsze i gorsze, ale te zwycięskie naprawdę cieszyły. Dzisiejsze spotkanie z MISTRZEM tej ligi drużyną ENERPOLU rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść 6:2 po naprawdę dobrej grze. Ten fakt cieszy zwłaszcza przed czekającą w tym tygodniu XVII-ą edycją NL6. NAPRAWDĘ mamy ambicje zaznaczyć swój udział, wiedząc jednocześnie z jak trudnymi przeciwnikami przyjdzie Nam się zmierzyć. Ale nic nie ma za darmo, nikt nie odda pola bez walki - czeka Nas naprawdę trudne zadanie. Ale jesteśmy na to przygotowani. A WIĘC DO ZOBACZENIA !!! TJR !!!

 

KOMUNIKAT ! KOMUNIKAT !

DATA   ŚRODA  22.02.2017r      godz. 22.15  JR POGÓRZE  v  GALWA    6:4 (3:1)

SKŁAD: SIKORA - M.MASZOTA, DĄBROWSKI, CZAUS - KRZEMIŃSKI, KIJANKA, M.MOTYL

Bramki: 2 Krzemiński, 2 M.Motyl, 1 Dąbrowski, 1 Kijanka

Spotkanie to odbyło się bez jakiegokolwiek podtekstu i ciśnienia. Po prostu musiało się odbyć, a tak czy tak  obydwie drużyny znajdą się poza podium. Wartością dodatnią takich spotkań jest przede wszystkim możliwość spotkania się w grupie, czynnego odpoczynku czy doszlifowania pewnych piłkarskich elementów. Zostały jeszcze dwa spotkania i to z niezwykle wymagającymi przeciwnikami KP GRABÓWKIEM i ENERPOLEM a potem już tylko walka w kolejnej edycji NL6. 

 

KOMUNIKAT 1 !!!

NIEUCHRONNIE ZBLIŻA SIĘ ROZPOCZĘCIE KOLEJNEGO SEZONU NL6. PIERWSZY MECZ DRUŻYNA JR POGÓRZE ROZPOCZNIE W CZWARTEK 02.MARCA 2017 roku. JAK WIDAĆ, BĘDZIE TO ZA 10 DNI A WIĘC POZOSTAŁO JUŻ MAŁO CZASU. TEN WIOSENNY SEZON BĘDZIE NIEZWYKŁY Z KILKU POWODÓW: PRZEDE WSZYSTKIM WALKA O TYTUŁ MISTRZOWSKI, KTÓRY POZWOLI NA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH POLSKI DRUŻYN SZEŚCIOOSOBOWYCH ORGANIZOWANYCH U NAS W GDYNI.  RÓWNIEŻ DOBRZE ZAPOWIADA SIĘ PUCHAR LIGI A TAKŻE TRADYCYJNY JUŻ PUCHAR LATA. JAK WIDAĆ WIĘC PRZED KAŻDĄ DRUŻYNĄ STOJĄ DOŚĆ CIEKAWE WYZWANIA. JUŻ DZISIAJ PROSZĘ ZAWODNIKÓW O PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TEMATU A KOGO TO NIE INTERESUJE PROSZĘ JUŻ TO ZGŁOSIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE.  CAŁY CZAS PRACUJEMY NAD SKŁADEM I MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIEMY MOGLI COŚ UGRAĆ. TEN SEZON BĘDZIE NIEZWYKŁY I NIE MA MIEJSCA NA STWIERDZENIE ,, PRZYJDĘ LUB NIE PRZYJDĘ". RAZ W TYGODNIU 1,5 godziny ( razem z przyjazdem i powrotem) TO JEDYNE WYMAGANIE NA RZECZ DRUŻYNY. RESZTĘ OMÓWIMY PODCZAS NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ.

 

KOMUNIKAT 2 !!! 

04/05 MARCA 2017 CZYLI W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ (jeśli przejdziemy eliminacje) PO RAZ DRUGI WEŹMIEMY UDZIAŁ W POMORSKICH MISTRZOSTWACH OLDBOYÓW + 35. NASZA DRUŻYNA CZYLI JR POGÓRZE OLDBOYE GDYNIA W UBIEGŁYM ROKU ZAJĘŁA OSTATECZNIE V MIEJSCE. W TYM ROKU POJAWILI SIĘ W EKIPIE NOWI ZAWODNICY SPEŁNIAJĄCY WYMOGI TURNIEJU I MAM NADZIEJĘ NA DOBRY WYNIK. RÓWNIEŻ PROSZĘ O PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TEMATU I JUŻ ZORGANIZOWANIE SOBIE WOLNEGO CZASU. NA CHWILĘ OBECNĄ SKŁAD TWORZĄ : SIKORA  - KANIA, MASZOTA, RACHWAŁ, LEWANDOWSKI  - MAZUREK, D.PIĄTKOWSKI, KNIOCH, M.MOTYL

 

Dobra passa trwa

Data  niedziela  19.02.2017r       JR POGÓRZE  v  ROL RYŻ    3:12  (2:6)

SKŁAD: CZABROWSKI - M.MASZOTA, DĄBROWSKI, KOLENDA, KRZEWIŃSKI - M.MOTYL, KIJANKA

Bramki: 3 Motyl

Po trzech naprawdę dobrych meczach przyszło jakieś zaćmienie a w kategoriach sportowych można mówić o jakiejś bezsilności. Tak naprawdę jeden zawodnik z drużyny przeciwnika robił co chciał z Naszymi obrońcami a wszyscy co byli w danym momencie na boisku tylko się przyglądali. Nie było ani jednego pozytywu z Naszej strony więc nie będę się wysilał w opisie tego meczu. Naprawdę warto przemilczeć Nasze poczynania, a Ja osobiście  wstydzę się za postawę drużyny. I tyle w tym temacie. Mam nadzieję ,że w środę będą trochę lepsze nastroje.

Data  piątek  17.02.2017r       JR POGÓRZE  v  FT SPARTANS    10:3  (4:3)

SKŁAD: CZABROWSKI - M.MASZOTA, KRZEMIŃSKI, DĄBROWSKI, KOLENDA, CZAUS, KRZEWIŃSKI - M.MOTYL, NESTEZIUK, KIJANKA, KNIOCH

Bramki: 3 Nesteziuk, 2 M.Motyl, 2 Kijanka, 1 Dąbrowski, 1 Krzemiński, 1 Kolenda  

Dobra passa trwa - to tytuł dzisiejszego komentarza, ale również fakt trzeciego zwycięstwa pod rząd. Oczywiście nie ma co używać górnolotnych słów czy piać z zachwytu, gdyż ani ranga turnieju ani nawet okoliczności samego meczu do tego nie pretendują. Jednak wcześniejsze porażki a przede wszystkim ich styl mogły by załamać zespół a także zachwiać  zasadność kolejnych występów. Udało się w ostatnim czasie opanować chwilowy kryzys, dzięki pomocy zaprzyjaźnionych z drużyną zawodników. To głównie dzięki Nim mogliśmy występować nie oddając walkowera i wierząc, że passa się odwróci. Co prawda już nie mamy raczej szans na zameldowanie się na podium, ale każde zwycięstwo przywraca wiarę we własne możliwości. Jeszcze w piątkowe południe było raczej kiepsko ze składem, ale już wieczór  przyniósł ulgę na skołatane serce. Powoli meldowali się kolejni zawodnicy i w sumie mogło wystąpić jedenastu zawodników. Patrząc na skład to naprawdę silna ekipa. Trochę szkoda, że przeciwnik miał problemy ze składem, ale to my ciągle przerabialiśmy ten temat i nikt Nas nie żałował, ale wręcz wykorzystywał taką sytuację, aby dowalić JR - owi.  A więc w miłej i wesołej atmosferze przystąpiliśmy do meczu nie dopuszczając żadnej myśli o porażce. Każdy z zawodników wykazywał niebywałą ochotę do gry i jedynym problemem były tylko minuty i chwile spędzone na boisku. Miło mi zakomunikować, że ponownie w Naszej ekipie pojawił się zawodnik legenda czyli ŁUKASZ KNIOCH, który tworzył  początki JR i był jednym z budowniczych sukcesów JR POGÓRZE. Po raz ostatni Łukasz występował z Nami  dziesięć lat temu (jak ten czas leci), kiedy to w lipcu 2007 roku wygraliśmy w finale jednego z turniejów z ekipą TOM BUD KARTUZY. Mam nadzieję, że zbliżający się sezon XVII-ej edycji NL6 z Łukaszem Kniochem w składzie Naszej ekipy będzie udany. I to będzie priorytetem i głównym zadaniem na wiosnę 2017 roku. Ale zanim to nastąpi mamy jeszcze parę meczy do rozegrania w lidze pod balonem i na tym powinniśmy skupić się jak najbardziej. Kolejne spotkanie, tym razem z ROL RYŻEM już w niedzielę o 17.15. A WIĘC DO ZOBACZENIA. TJR !!!

 

Udana lutowa niedziela dla JR

Data   niedziela  12.02.2017r      godz.15.45      JR POGÓRZE  v  ZP ALEXSANDER  7:2  (3:1)

Skład: P.CZABROWSKI - KRZEMIŃSKI, CZAUS, MAZUREK, KRZEWIŃSKI - KIJANKA, KOLENDA, NESTEZIUK

Bramki: 5 Krzemiński, 1 Mazurek, 1 Czaus

 

                                              godz. 17.15     JR POGÓRZE  v  FC GRABÓWEK  5:4 (3:2)

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Mazurek, 1 Krzewiński, 1 Kijanka

Te dwa niedzielne zwycięstwa to jak lek na skołatane serca. Seria kilku porażek mogła zdołować nawet najbardziej  odpornych zawodników. I choć nie były to jakieś porażające bramkowe wyniki to jednak niemoc, aby odnieść zwycięstwo była dość widoczna. Gra pod balonem miała być jedną z form przygotowań do wiosennej rundy NL6. Przecież siedzenie dwa miesiące bez ruchu a tym bardziej bez kontaktu z piłką niczego dobrego nie mógłby wróżyć. A jednak wielu miało to gdzieś. Zastanawiam się dla kogo miały być te rozgrywki, przecież nie dla mnie. W każdym meczu inny skład a ,,panowie piłkarze" mieli wręcz idiotyczne usprawiedliwienia ,aby nie być na meczu. Udawało się w jakiś sposób zorganizować skład na każdy mecz, aby nie oddawać walkowera, ale to nie gwarantowało jakiegoś dobrego wyniku. Nie mniej jednak serdecznie dziękuję tym wszystkim zawodnikom, którzy wystąpili do tej pory. Musiałem nawet posiłkować się moimi młodymi uczniami, którzy spisywali się nadspodziewanie dobrze i wiem, że przyszłość JR będzie związana z Nimi. W niedzielę udało się sklecić naprawdę dobry skład i wyszliśmy na te dwa mecze niezwykle zmotywowani. Wszyscy, którzy wystąpili w tych dwóch meczach zasługują na słowa pochwały, gdyż dawno nie widziałem tak zdeterminowanej drużyny. Zawodnikiem tych spotkań został Łukasz Krzemiński, który swoją dobrą grę podkreślił siedmioma bramkami. Jednak naprawdę dobre wrażenie pozostawił po sobie Łukasz Kolenda, który harował za dwóch odbierając ochotę na grę napastnikom przeciwników. Warto podkreślić postawę Adama Czausa i Pawła Mazurka, którzy rano startowali w urodzinowym biegu w Gdyni a po południu walczyli w barwach JR. I TO JEST PRAWDZIWA POSTAWA SPORTOWA. Krzysztof Kijanka jak zwykle panował nad piłką i był reżyserem gry a Ivan Nasteziuk szalał z przodu i był widoczny z tyłu. Najmłodszy zawodnik czyli Kamil Krzewiński czuje się coraz lepiej i śmielej czego udokumentowaniem była piękna bramka w meczu z Grabówkiem. I na koniec nie byłoby tych dwóch zwycięstw gdyby nie postawa Patryka Czabrowskiego , który strzegł Naszej świątyni i robił to skutecznie. To naprawdę były dobre dwa spotkania w których wyczuwało się jakąś więź i cel i nawet gdyby była porażka nie zmąciłaby dobrej atmosfery. Nawet sami zawodnicy zauważyli,że było bardzo cicho i spokojnie, bez jakichkolwiek spinek czy pretensji. I to jest między innymi klucz nie tylko do dobrej gry, ale również wzajemnego szacunku. Mam nadzieję, że w piątek zjawi sie ponownie dobra kadra i zaliczymy kolejne zwycięstwo. A WIĘC DO ZOBACZENIA !!! 

 

LUTY - Dalej gramy pod balonem

DATA  PIĄTEK    10.02.2017r         JR POGÓRZE  V  JOGA BONITO   4:6  (2:3)

Skład: SIKORA - KRZEMIŃSKI, CZAUS, S.PUDŁO, KRZEWIŃSKI - SIELAKOW, KOLENDA, KRÓL, M.MOTYL

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Czaus, 1 Król

Jak na razie luty nie jest łaskawy dla Naszej drużyny. I po naprawdę dobrej grze i wspaniałych emocjach musimy po raz kolejny zmierzyć się z uczuciem porażki. Ale tym razem muszę skrytykować sędziego z Jego jedynej kontrowersyjnej decyzji, która po prostu wypaczyła wynik meczu. Przy stanie 4:4 uznał bramkę dla Jogi twierdząc, że piłka przekroczyła całym obwodem linie bramkową. Sędzia stał na środku boiska i nie mógł widzieć takiej sytuacji, tym bardziej że bramkarz nakrył piłkę całym ciałem. Oczywiście większość Naszej drużyny będzie twierdziła że piłka nie przekroczyła linii, bramkarz również. Sędzia zasugerował się okrzykiem jednego z zawodników Jogi i uległ tej presji. Ta naprawdę niesłuszna decyzja po prostu Nas skrzywdziła. I tyle w tym temacie. Końcówka już nie miała znaczenia. No cóż po naprawdę dobrym meczu należy podnieść głowę i skupić się na dwóch niedzielnych meczach. Mam nadzieję, że skład będzie przynajmniej przyzwoity. 

 

 

DATA  NIEDZIELA  05.02.2017r      JR POGÓRZE  v  ENERPOL    4:5  (1:3)

Skład: MIŁOSZ SKOBODZIŃSKI - KRZEMIŃSKI, RACHWAŁ, CZAUS, KAMIL KRZEWIŃSKI - KOLENDA, NESTEZIUK, TARARUJ,  A.ŁAJEWSKI.

Bramki: 2 Krzemiński, 1 Nesteziuk, 1 Czaus

Luty niestety przywitał Nas kolejną porażką. Ale było widać nieduże światełko w tunelu. Co prawda w tym meczu wystąpiła istna legia cudzoziemska z innych klubów, ale przynajmniej mecz mógł się odbyć bez przeszkód. Trudno jest zrozumieć się zawodnikom, kiedy występują razem po raz pierwszy i w trakcie meczu muszą się docierać. Również trudno stawić czoło ułożonemu przeciwnikowi, kiedy w Naszej drużynie wystąpiło trzech niespełna 17-letnich zawodników. Ale może taki fakt będzie procentował w przyszłości. Mam taką nadzieję. Bramkarz Miłosz w ogólnej ocenie spisał się na miarę swoich możliwości a przecież jest samoukiem. W skali ocen 1 do 5 za postawę w tym meczu wystawiam Miłoszowi 4 minus - jeszcze dużo pracy przed Nim i drużyna MŁODE JR będzie miała z Niego wiele pożytku. Również 4 minus otrzymuje Kamil Krzewiński, który wystąpił na obronie. Na pewno przekonał się jak trudno jest przejść od grania z rówieśnikami do gry z dorosłymi, ale tylko w taki sposób można stać się lepszym. W Kamilu  również jest duży potencjał i mam nadzieję, że dobrze się przysłuży drużynom w których będzie występował. Trzeci młody zawodnik to Mateusz Tararuj,  właściwie już uznana marka, który ma na koncie kilka występów w ekipie JR POGÓRZE i na pewno nie powiedział ostatniego słowa. Co do samego meczu to za wynik właściwie nie można mieć pretensji, gdyż końcówka zdecydowanie należała do JR. Ale mecz składa się z określonej ilości minut i w każdej sekundzie należy być skoncentrowanym a sytuacje bramkowe należy wykorzystywać w 100%. Dlatego też ENERPOL zasłużył na zwycięstwo bez dywagacji ,, co by było gdyby....". Teraz przed Nami kolejne spotkanie z trudnym przeciwnikiem jakim jest JOGA - A WIĘC DO ZOBACZENIA NA MECZU !!!

 

 

LIGA POD BALONEM C.D

PIĄTEK  03.02.2017r    ZAPRASZAMY JAK ZWYKLE W PIĄTEK NA GRĘ NA HALI !!!

NIEDZIELA    29.01.2017r      godz. 16.30      JR POGÓRZE  v  FT SPARTANS  2:6  (1:3)

Skład: PROKOPOWICZ - M.MASZOTA, KOLENDA, JAHN, M.MOTYL

Bramki: 1 M.Motyl,  1 M.Maszota

Jak mogło być inaczej - wystarczy spojrzeć na skład ilościowy w tym meczu. To wszystko !!!

 

ŚRODA       25.01.2017r    godz. 22.15    JR POGÓRZE  v  GALWA    16:2  (7:1)

Skład: SIKORA - M.MASZOTA, PROKOPOWICZ, KOLENDA, BUDZIŃSKI - KOZŁOWSKI, FRANKOWSKI, WYCHNOWSKI

Bramki: 6 Wychnowski, 4 Frankowski, 3 Kozłowski, 2 Kolenda, 1 Budziński

Środowe spotkanie w lidze pod balonem musiało być spotkaniem przełomowym i to pod kilkoma względami. Przede wszystkim trzeba było odwrócić złą passę sportową. Trzy przegrane mecze w stylu nie przystającym do Naszej drużyny mogły by zniechęcić do gry w kolejnych meczach. W aspekcie psychologicznym też trzeba by było odwrócić te złe wyniki , aby poczuć radość i ulgę ze zwycięstwa. Dobrze by było, aby również atmosfera wśród zawodników wróciła na dawne tory. Gra pod balonem z założenia nie była grą o jakieś sukcesy, ale chodziło o to aby być w jakimś rytmie sportowym, aby przez dwa miesiące ruszać się i w ten sposób przygotowywać do wiosennych rozgrywek NL6. Jak zwykle mamy kłopoty kadrowe, ale zawsze są osoby chętne do gry i można rozegrać spotkanie. W tym meczu zagrały cztery nowe osoby, które bardzo przyczyniły się do efektownego zwycięstwa. Bramkarz SIKORA wprost szalał na bramce i każda Jego interwencja była najwyższej klasy. Michał FRANKOWSKI pokazał się jak za dawnych lat strzelając cztery bramki. Wojtek KOZŁOWSKI również pokazał się z dobrej strony będąc ważnym ogniwem w tym meczu. Grający w obronie Szymon BUDZIŃSKI swoimi umiejętnościami i spokojem przyczynił się do tak wysokiego zwycięstwa. Dziękuję tym nowym zawodnikom jak również pozostałym, którzy wystąpili w tym meczu i odczarowali złą passę z ostatnich tygodni.

 

NIEDZIELA  22.01.2017r    godz. 15.45    JR POGÓRZE  v  ROL RYŻ    6:8  (1:5)

Skład: KRZEMIŃSKI - MALINOWSKI, M.MASZOTA, MAZUREK, PROKOPOWICZ - DĄBROWSKI, WYCHNOWSKI, KRÓL.

Bramki: 2 Król, 2 Mazurek, 1 Wychnowski, 1 Krzemiński

Opis tego meczu wykracza poza moje pojmowanie piłki więc pozostaję tylko przy podaniu suchego wyniku.

 

 

IX EDYCJA PUCHARU POGÓRZA ZA NAMI

 

W NIEDZIELĘ 15.01.2017 W DNIU KIEDY SWÓJ FINAŁ 25-LECIA MIAŁA WOŚP MY NA GDYŃSKIM POGÓRZU ROZGRYWALIŚMY FINAŁ IX- ej EDYCJI ,,PUCHARU POGÓRZA". BYŁ TO RÓWNIEŻ TURNIEJ O CHARAKTERZE CHARYTATYWNYM WSPOMAGAJĄCYM JEDNEGO Z NASZYCH KOLEGÓW.

ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU ZOSTAŁA DRUŻYNA INTERPLASTICU, DRUGIE MIEJSCE ZAJĘŁA EKIPA KKS POGÓRZE A TRZECIE MIEJSCE PRZYPADŁO KADRZE NL6. GRATULUJEMY TYM DRUŻYNOM A JEDNOCZEŚNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM EKIPOM , KTÓRE WZIĘŁY  UDZIAŁ W TURNIEJU. A BYŁY TO: MARYNARKA WOJENNA, MŁODE JR, STARE SYMPATICO, JR POGÓRZE, OBŁUŻE, ROL RYŻ, WS STUMET, FC NANCATSU, PROMOTION, AUTOBUSY, CHOPINA WEJHEROWO, KRG ORION, DRINK TEAM PUCK, TRAMPKARZE, TAWERNA, CORONA, TURBINKI, ENERPOL. RAZEM 21 DRUŻYN A WIĘC NAJWIĘCEJ W HISTORII. DZIĘKUJĘ JEDNOCZEŚNIE WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE CHOCIAŻ W NAJMNIEJSZYM STOPNIU PRZYCZYNIŁY SIĘ DO ORGANIZACJI I PRZEBIEGU TURNIEJU.

DZIĘKUJĘ NASZYM SPONSOROM ZA WSPARCIE I ZA NAGRODY. A BYLI TO - RESTAURACJA TAKO, BISTRO PADO, RESTAURACJA KAPITAN COOK, FOODTRUCK ,,BELMONDO", ORAZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11

 

LIGA POD BALONEM C.D

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się rozgrywki pod balonem, w jakimś stopniu wypełniając czas wolny w przerwie rozgrywek NL6. Nasza drużyna przystępuje w dniu dzisiejszym czyli środę do meczu z JOGĄ. W piątek spotkamy się z ekipą ZP ALEXSANDER. Oba mecze o godz.22.15 a w sobotę mecze związane z IX EDYCJĄ PUCHARU POGÓRZA. ZAPRASZAMY !

Data  11.01.2017r      JR POGÓRZE  v  JOGA BONITO     2:6 (0:2)

Skład: KRZEMIŃSKI - MAZUREK, M.MASZOTA, PROKOPOWICZ, KULTYS - MALINOWSKI, DĄBROWSKI, WYCHNOWSKI, KIJANKA

Bramki:  1 Malinowski, 1 Mazurek

Data   13.01.2017r       JR POGÓRZE  V  ZP ALEXANDER    3:6  (2:2)

Skład: KRZEMIŃSKI, PROKOPOWICZ - MAZUREK, MALINOWSKI, LANGOWSKI - KIJANKA, M.MOTYL

Bramki: 2 Kijanka, 1 Langowski

 

PUCHAR POGÓRZA

Data  14.01.2017r          JR POGÓRZE V DRINK TEAM PUCK   3:0,   1 Kultys, 1 Malinowski, 1 Dąbrowski

                                                             INTERPLASTIC            2:7,    1 Kultys,  1 Knioch

                                                             KRG ORION                 3:3,    2 Kijanka, 1 Knioch 

SKŁAD: MICHAŁ BARTKOWIAK - MAZUREK, KULTYS, MALINOWSKI, DĄBROWSKI - KIJANKA, WYCHNOWSKI, KNIOCH

 

TURNIEJ CHARYTATYWNY W PIŁCE HALOWEJ ORAZ ŚWIĄTECZNE GRANIE

W najbliższy piątek rozpoczniemy IX EDYCJĘ PUCHARU POGÓRZA. Do chwili obecnej zgłosiło się 20 zespołów.  Turniej rozpoczyna grupa ,,A" w piątkowy wieczór. W grupach, gdzie jest znak zapytania czekamy na kolejne zespoły. Mam nadzieję, że zgłoszą się jeszcze cztery zespoły.

GRUPA ,,A" - PIĄTEK  13.01.2017r.   godz.  19.00 - 21.00

1. MŁODE JR

2. STARE SYMPATICO

3. MARYNARKA WOJENNA

4.   ?

GRUPA ,,B" - SOBOTA  14.01.2017r.     godz. 9.00 - 11.00

1. TURBINKI

2. TRAMPKARZE

3. ENERPOL

4.  ?

GRUPA ,,C"    godz. 11.00 - 13.00

1. TAWERNA

2. CORONA

3. PROMOTION

4. CHOPINA WEJHEROWO

GRUPA ,,D"     godz.  13.00 - 15.00

1. KKS POGÓRZE

2. AUTOBUSY

3. WS STUMET

4. FC NANCATSU

GRUPA  ,,E"     godz.  15.00 - 17.00

1. KADRA NL6

2. OBŁUŻE

3. ROL RYŻ

4.  ?

GRUPA  ,,F"     godz.  17.00 - 19.00

1. JR POGÓRZE

2. DRINK TEAM PUCK

3. KRG ORION

4. INTERPLASTIC

 

Turniej Gramy dla Artura 2017 

 DATA  14/15  STYCZEŃ 2017 ROKU  W ZESPOLE SZKÓŁ NR 16 NA POGÓRZU ODBĘDZIE SIĘ CHARYTATYWNY TURNIEJ W PIŁCE HALOWEJ ORGANIZOWANY TRADYCYJNIE PRZEZ JR POGÓRZE ORAZ PRZY UDZIALE ORGANIZATORÓW NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK (NL6).  IX EDYCJA ,, POGÓRZE CUP" POD NAZWĄ ,,GRAMY DLA ARTURA" ZBIEGNIE SIĘ Z ,,WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY" ZAPRASZAMY !!! LISTĘ ZESPOŁÓW (planowana na 20) BĘDZIEMY SUKCESYWNIE PODAWAĆ NA NASZEJ STRONIE 

Kontakt:  605046276 Janusz Rodziewicz,  666825720 Łukasz Dąbrowski,  508807974 Krzysztof Kijanka 

Potwierdzone zespoły: JR Pogórze, KRG Orion, Młode JR, Rol Ryż, KKS Pogórze, Kadra NL6, Obłuże, Trampkarze, PKA Gdynia, Chopina Wejherowo, Marynarka Wojenna Oldboye, Turbinki , Promotion, Dream Team PUCK, Enerpol, Tawerna, ISKRA?, Stare Sympatico , WS Stumet, Interplastic

Miejsce ; sala ZS nr 16 przy ulicy Porębskiego 21

Data: sobota 15.01.2017r eliminacje grupowe (8.00 -22.00, każda grupa na określoną godzinę), niedziela 9.00 -15.00 półfinały i finały

Koszt: wpisowe 150 zł od drużyny

Jeśli zgłosi się 20 lub 24 drużyny (jedna grupa będzie rozgrywała eliminacje w piątek od 19.30 do 22) to z liczby 24 (6 grup)  z każdej grupy wyjdą po dwa zespoły (czyli 12). Rozegrane zostaną dwie rundy pucharowe do wyłonienia trzech zespołów. Te trzy zespoły w finale rozegrają mecze ze sobą. Podobnie przy 20 zespołach - z pięciu grup wyjdą po dwa zespoły (czyli 10) i dwa z najlepszym bilansem. Pozostałe granie jak w wariancie z 24 zespołami.

 

JESIEŃ 2016 za NAMI

To już definitywny koniec rozgrywek w XVI -ej edycji NADMORSKIEJ LIGI 6. Środa i czwartek to były końcowe mecze ligowe oraz mecze barażowe. Warto było być na CHECZY w czwartek , kiedy to odbywały się mecze barażowe dotyczące wszystkich poziomów rozgrywek. Naprawdę warto było oglądać te spotkania, gdyż poziom tych spotkań i zaangażowanie zainteresowanych drużyn było naprawdę wysokie. A TEGO WYMAGAŁA SAMA STAWKA POSZCZEGÓLNYCH MECZY.  Same rozstrzygnięcia i poszczególne wyniki można odnaleźć na stronie NL6.  Mam nadzieję, że trzymiesięczna przerwa zostanie wykorzystana z pożytkiem przez poszczególne drużyny i wiosna 2017 roku będzie niezwykle atrakcyjna. Całą analizę gry Naszego JR POGÓRZE przedstawie w poźniejszym terminie i już teraz zapraszam do lektury.

W środę swój ostatni mecz ligowy rozegrało JR SYMPATICO, które już wcześniej zapewniło sobie awans do II-ej ligi.

Data 14.12.2016r     JR SYMPATICO  v  HG SALUTIONS   15:0  (7:0)

Skład: BERGAŃSKI - BUDZIŃSKI, TRAUT, KANIA, LISEWSKI, GUMOWSKI - IWAŃSKI, NESTEZIK, LANGOWSKI, RĄCZKA

Bramki: 3 Nesteziuk, 3 Iwański, 2 Lisewski, 2 Langowski, 2 Kania, 1 Budziński, 1 Rączka, 1 samobój

   

 

Strona 7 z 42

Ostatnie filmy

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Reklama

Zaprzyjaźnione linki:
Checz Gdynia
Ośrodek sportowy Checz Gdynia zaprasza!