JR POGÓRZE

JR POGÓRZE

NARESZCIE ! DOSKONAŁE SPOTKANIE

Data 17.11.2021r   godz.21.00     JR POGÓRZE v  CLASSIC RUMIA   12:7  (6:4)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, WISZNIEWSKI, KULTYS, TOMASZEWSKI, RUMIAN - MAZUREK, KIJANKA, IDZI, STĘPIEŃ

Bramki: 7 Idzi, 2 Mazurek, 2 Gałek, 1 Wiszniewski 

Po ostatnim Naszym meczu, który niestety przegraliśmy pisałem, że mimo to sytuacja w grupie nie jest zła - ostatecznie zajmowaliśmy piątą pozycję ale również wycofała się z rozgrywek drużyna DT CITY/FC CHYLONIA. W ten sposób wszystkie drużyny mają zagwarantowane miejsce w EKSTRAKLASIE na wiosnę 2022 roku w XXVII edycjii NL6. Organizatorzy chcą powiększyć liczbę zespołów ekstraklasowych, aby uatrakcyjnić rozgrywki. Odkryli również rąbek tajemnicy dotyczący atrakcyjności rozgrywek w nadchodzącym sezonie, ale ze względu na uczciwość wobec organizatorów zostawię im przyjemność tego ogłoszenia. Naprawdę będzie to przełom nawet w skali ogólnokrajowej tego typu rozgrywek. A więc chwilę cierpliwości. Z takim stanem wiedzy i świadomości rozpoczęliśmy kolejny tydzień zmagań. Troszkę poskrobał Nas po piętach wcześniejszy remis drużyny FC GRABÓWEK z CLASSICEM 3:3 (dość niespodziewany ale zasłużony) przez co Grabówek miał nad Nami jeden punkt przewagi . Oczywiście to nie wpływa na sytuację związaną z utrzymaniem w lidze, ale lepiej być na piątym miejscu niż na siódmym. Nawet w kategoriach wizualnych. Więc Nasza konfrontacja z CLASSICEM nabierała specjalnego znaczenia.A to chociażby dlatego, że ostatnie mecze z tym przeciwnikiem zawsze były dla Nas na minusie. Dobra kadra na ten mecz i pozytywne nastawienie dawało realną szansę na dobry wynik. I tak też się stało. Nie będę się dużo rozpisywał, wystarczy powiedzieć że dzień konia miał Krzysztof Idzi, który strzelił 7 bramek. Po prostu wszystko wchodziło i z każdej pozycji. Ale na to pracował cały zespół również w obronie. Nasze kontry były zabójcze, gdyż jeszcze po dwie bramki dołożyli Gałek i Mazurek a swoją jedną zdobył Wiszniewski . Więc generalnie wynik 12:7 dla JR i naprawdę była to niespodzianka a sama gra to palce lizać. Taką drużynę JR chce się widzieć w każdym meczu i mam nadzieję że kolejne spotkania a zwłaszcza te na wiosnę takie będą. TJR !!!

 

JESIEŃ 2021 -druga runda 26 edycji NL6

Data18.10.2021r    godz.20.30  JR POGÓRZE V KP GRABÓWEK   8:6  (7:1)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, WISZNIEWSKI, KULTYS, AMBROSIEWICZ - KIJANKA, PRZESMYCKI, STĘPIEŃ, CHAŁASZCZYK

Bramki: 3 Ambrosiewicz, 3 Przesmycki, 1 Stępień, 1 Wiszniewski

Data 25.10.2021r    godz. 21.00    JR POGÓRZE v ENERPOL   4:10 (1:10)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, WISZNIEWSKI, KULTYS - KIJANKA, CHAŁASZCZYK, IDZI

Bramki: 2 Idzi,  2 Gałek

Data  02.11.2021r    godz. 21.30    JR POGÓRZE v FC ATMOSFERA   4:5  (2:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, GAŁEK, AMBROSIEWICZ, TOMASZEWSKI, MAZUREK - IDZI, KIJANKA, STĘPIEŃ

Bramki: 1 Wiszniewski, 1 Kijanka, 1 Ambrosiewicz, 1 Stępień

Rozpoczęliśmy drugą czyli rewanżową rundę w 26 edycji NL6. Wyniki nie do końca Nas zadawalają. Ale tak jest w piłce nożnej i często trzeba się z tym pogodzić. Pierwszy mecz z GRABÓWKIEM według planu, ale do końca musieliśmy drżeć o wynik. Pierwszą połowę wygrywamy 7:1 i nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Nagle stanęliśmy w miejscu, popełnialiśmy błędy i widmo porażki stanęło Nam przed oczami. Ostatecznie jednak wyszliśmy zwycięsko z tej konfrontacji i końcowy wynik 8:6 sprawił Nam wiele radości. Wyjaśniła się również sytuacja z zespołem FC CHYLONIA/DT CITY, który wycofał się z rozgrywek i w takim wypadku pozostałe siedem zespołów ma już zagwarantowane miejsce we wiosennych rozgrywkach 2022r. I to jest ta pozytywna wiadomość dla pozostałych ekip, które nie muszą się już stresować przed każdym spotkaniem. Widać to było w drugim Naszym spotkaniu z ekipą ENERPOLU, które pomimo porażki możemy uznać za bardzo udane. Kłopoty kadrowe i tylko jeden zawodnik na zmianę raczej Nas zmotywowały niż podłamały. Naprawdę drużyna dała z siebie wszystko czego rezultatem była nominacja bramkarza BARTKA PACZKOWSKIEGO do szóstki kolejki. Mówiąc krótko - tak trzymać. Niestety kubeł zimnej wody przyszedł w trzecim spotkaniu z drużyną FC ATMOSFERA, które w niewytłumaczalny sposób przegraliśmy 4:5 a więc w takim samym stosunku jak w pierwszej rundzie. Więc chyba ta drużyna jest Naszym katem. Ta porażka trochę skomplikowała ogólną sytuacje w tabeli, ale jest ona dla Nas korzystna gdyż w małej tabeli pomiędzy Nami, GRABOWKIEM i ATMOSFERĄ wyniki dają Nam przewagę czyli piąte miejsce. OBY TAK DO KOŃCA.

 

Jesień 2021 - dobra gra ale bez wyników

Data 27.09.2021r   godz.20.30    JR POGÓRZE V CLASSIC RUMIA  3:14 (1:6)

Skład : PACZKOWSKI - GAŁEK, KULTYS, RUMIAN, WISZNIEWSKI -  PRZESMYCKI, MAZUREK, STĘPIEŃ, IDZI

Bramki: 2 Stępień, 1 Przesmycki

Data 04.10.2021r   godz. 20.30      JR POGÓRZE V ENERPOL II    4:11 (3:3)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, KULTYS, PRZESMYCKI, RUMIAN, MAZUREK - KIJANKA, STĘPIEŃ, IDZI

Bramki: 2 Idzi,  2 Stępień

Data  11.10.2021r     godz.21.00       JR POGÓRZE V NEVADA XODI   3:10  (2:5)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, WISZNIEWSKI, AMBROZIEWICZ, TOMASZEWSKI, CHAŁASZCZYK - IDZI, KIJANKA, PRZESMYCKI, STĘPIEŃ

Bramki: 1 Gałek, 1 Idzi, 1 Stępień

Tak jak w tytule artykułu dobra gra, ale bez punktów. Naprawdę mamy dobre fragmenty czy wręcz minuty podczas każdego spotkania, ale niestety kłania się kondycja i po prostu brak konsekwencji czy dyscypliny meczowej. Kłania się również zatrważająca niska skuteczność pod bramką przeciwnika. Oczywiście raczej byśmy wyników nie zmienili ale na pewno troszkę lepiej by to wyglądało. Nie załamujemy rak ,gdyż wiele może się wydarzyć  i  musimy robić swoje oraz wierzyć w dobre zakończenie obecnego sezonu.

 

Ciężka jesień 2021 roku w NL6

Data 15.09.2021r.  godz.21.30        JR POGÓRZE V FC ATMOSFERA    4:5 (2:2)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, AMBROZIEWICZ, GAŁEK, MAZUREK - WIŚNIEWSKI, KIJANKA, CHAŁASZCZYK, IDZI .

Bramki: 2 Idzi, 1 Gałek, 1 Ambroziewicz

Data 20.09.2021r.  godz. 21.30       JR POGÓRZE V FC CHYLONIA /DTCITY   9:12 (3:8)

Skład: TOMASZEWSKI - WISZNIEWSKI, GAŁEK, AMBROZIEWICZ, KULTYS, RUMIAN - KIJANKA , IDZI, WYCHNOWSKI, PRZESMYCKI, STĘPIEŃ

Bramki: 4 Idzi, 2 Stepień, 1 Gałek, 1 Rumian, 1 Wychnowski

Po ostatnim meczu twierdziłem, że będzie bardzo ciężko,ale porażki z ATMOSFERĄ nie spodziewaliśmy się. Trudno - to był kubeł zimnej wody i jednocześnie potwierdzenie, że walka , aby nie być na ostatnim ósmym miejscu barażowym będzie się toczyła do samego końca

 

26-a edycja Nadmorskiej Ligi 6 otwarta

WITAMY !!! Kolejna czyli 26-a edycja NADMORSKIEJ LIGI ,,6" rozpoczęta. Skoncentrujemy się na EKSTRAKLASIE czyli najwyższej formy rozgrywek w której bierze udział JR POGÓRZE. W tej edycji ostatecznie bierze udział osiem drużyn : ENERPOL, ENERPOL II, NEVADA, CLASSIC, DT CITY/CHYLONIA, ATMOSFERA, KP GRABÓWEK i JR POGÓRZE. Miało być 10 drużyn, ale dwie ekipy nie podjęły rękawicy i same zrezygnowały z udziału w tej klasie rozgrywek. Jak sobie w tym sezonie poradzi JR to pytanie na nadchodzący sezon. Niewątpliwie będzie to bardzo trudny okres, ale warto przypomnieć, że Nasza ekipa jako jedyna uczestniczy w najwyższej grupie rozgrywek po raz 26-y i dlaczego miało by być inaczej. Jesteśmy drużyną niezwykle doświadczoną i świadomą celu o jaki zawsze gramy. Ostatnie edycje nie były dla Nas szczęśliwe jeśli chodzi o pozycje medalowe lub czołówkę rozgrywek, ale zawsze spokojnie dawaliśmy sobie radę , aby pozostać w ekstraklasie na kolejny sezon. Duża w tym zasługa samych zawodników, ich umiejętności, gry zespołowej, podejścia do rozgrywek i traktowania poważnie swojej drużyny. Jednym z pozytywów Naszej drużyny na sezon jesienny 2021 jest dość szeroka i liczna kadra zawodnicza co Nas niezmiernie cieszy i daje poczucie spokoju.

Jesienią roku 2021 Naszych barw bronić będą: PACZKOWSKI BARTEK, TOMASZEWSKI FILIP, GAŁEK BARTOSZ, WISZNIEWSKI PRZEMYSŁAW, KULTYS BARTEK, RUMIAN MARCIN, FORMELA GRZEGORZ, MUSZYŃSKI KUBA, MAZUREK PAWEŁ, MOTYL DAMIAN, KONOPKA BARTEK, KIJANKA KRZYSZTOF, WYCHNOWSKI PATRYK, BALBIER PAWEŁ, PRZESMYCKI PRZEMEK, STĘPIEŃ TOMASZ, IDZI KRZYSZTOF, WÓLCZYŃSKI TOMEK, ROBERT CHAŁASZCZYK, AMBROZIEWICZ KUBA. 

Data 30.08.2021roku     godz.21.00     JR POGÓRZE V KP GRABÓWEK  9:5 (4:2)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, KULTYS, WISZNIEWSKI, RUMIAN, CHAŁASZCZYK - WYCHNOWSKI, IDZI, STĘPIEŃ, PRZESMYCKI.

Bramki: 5 Idzi, 2 Wychnowski, 2 Stępień

Data  06.09.2021 roku    godz.20.30    JR POGÓRZE V ENERPOL   3:8  (1:5)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, WISZNIEWSKI, KULTYS, RUMIAN, KIJANKA, PRZESMYCKI - STĘPIEŃ, WYCHNOWSKI, IDZI, BALBIER

Bramki: 2 Idzi, 1 Stępień

26 edycja NL6 rozpoczęta. Niestety miało być 10 drużyn co stwarzało by nie tylko większa ilość meczy, ale była by również jakaś różnorodność i większa liczba meczy z wyrównanymi szansami. Niestety dwie drużyny zrezygnowały i ekstraklasa liczyć będzie osiem zespołów. Organizatorzy na wiosnę chcą , aby w tej klasie rozgrywek występowało jednak 10 drużyn, więc szanse na pozostanie są zdecydowanie większe. Nie mniej jednak walka będzie ciężka i o pozytywne wyniki będzie bardzo trudno. Ale się nie poddajemy i dopiero około 15 grudnia będzie wiadomo w jakiej klasie rozgrywek rozpoczniemy na wiosnę 2022roku. Pierwsze spotkanie z GRABÓWKIEM według planu, ale już z ENERPOLEM tradycyjnie nie daliśmy rady chociaż sam mecz można uznać w kategoriach pozytywnych. Przed Nami seria bardzo ciężkich spotkań i Naszym zadaniem jest dobrze się zaprezentować i grać tak, aby mecze przynosiły Nam wiele radości a także pozytywnych wrażeń i doznań. Liczę również na to, że sprawimy jakąś niespodziankę, która da Nam kopa na dalsze granie.

 

Puchar Lata -lipiec 2021r

W tym sezonie rozgrywkowym czyli wiosna/lato 2021r organizatorzy Nadmorskiej Ligi Szóstek zaproponowali inną formę rozegrania Pucharu Lata połączoną z rozdaniem nagród oraz integracyjnym grillem. W turnieju miały wystąpić tylko drużyny z Naszych rozgrywek, które zaliczyły kolejne etapy Pucharu Ligi. Dziesięć drużyn podzielono na dwie grupy, w których rozegrano mecze każdy z każdym. Następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rozegrały mecze na ,,krzyż,, - wygrane zagrały w finale, przegrane o 3/4 miejsce. Nasza drużyna JR POGÓRZE w rozgrywkach grupowych spisała się całkiem nieźle, nie ponosząc porażki. Ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce przegrywając dość pechowo w małym finale 1:0 (stracona bramka po rykoszecie).

Data 03.07.2021r    sobota godz.12.00 - 16.00

JR POGÓRZE v PRZYCHODNIA MORSKA   5:0 (Paczkowski, Gałek 1, Balbier 1, Formela 1, A.Zielński 1, Kijanka, Wiszniewski)

JR POGÓRZE v FC GRABÓWEK 3:2  (Paczkowski, Gałek 1, Wiszniewski 1, D.Motyl 1, Formela, A.Zieliński, Balbier,

Kijanka, Tararuj)

JR POGÓRZE v FC CHYLONIA/DT CITY   2:2 (Paczkowski, Gałek, Formela 1, D.Motyl 1, Balbier, Kijanka, Wiszniewski, Tararuj, A.Zieliński.

JR POGÓRZE v NEVADA   2:2 (Paczkowski, Gałek 1, Wiszniewski 1, Formela, D.Motyl, Balbier, A.Zieliński, Kijanka, Tararuj)

JR POGÓRZE v CLASSIC RUMIA   0:3 (Paczkowski, Gałek, Wiszniewski, D.Motyl, Balbier, A.Zieliński, Kijanka, Tararuj)

JR POGÓRZE v KS VITAVA GDYNIA  0:1 (Paczkowski, Gałek, Wiszniewski,  D.Motyl,  Balbier,  A.Zieliński, Kijanka, Tararuj)

 

Zakończenie 25 edycji NL6- wiosna 2021r

Tak jak się spodziewaliśmy - trzy mecze z potentatami nie były dla Nas pomyślne, przynajmniej w tym sezonie i na tym etapie w jakim znajduje się drużyna. Już wcześniej wiedzieliśmy, że po raz kolejny wywalczyliśmy pozostanie w najwyższej klasie rozgrywek i to był Nasz mały sukces. Oczywiście , że lepiej by wyglądało gdyby można by zdobyć więcej punktów i nawiązać walkę z liderami , ale na chwilę obecną musimy się zadowolić jedynie walką o utrzymanie. Jeśli się okaże, że są silniejsze drużyny od Naszego JR i grozi Nam spadek to nie będziemy robić z tego faktu tragedii. Mam nadzieję, że jeszcze rozegramy w kolejnych sezonach ekstraklasy kilka dobrych meczy, które przyniosą Nam wiele satysfakcji i zadowolenia.

Data 21.06.2021r      godz.21.30    JR POGÓRZE V NEVADA     0:7   (0:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, KULTYS, GAŁEK, KIJANKA, CHAŁASZCZYK - PRZESMYCKI, STĘPIEŃ, MICHAŁ OLIWA, MACIEJ OLIWA

Data  28.06.2021r     godz. 21.00    JR POGÓRZE V ENERPOL   4:18  (2: 12)

Skład: PACZKOWSKI - GAŁEK, RUMIAN, TOMASZEWSKI, KIJANKA - PRZESMYCKI, FORMELA

Bramki: 1 Gałek, 1 Tomaszewski, 1 Formela, 1 Rumian

Data  30.06.2021r     godz.21.30     JR POGORZE V CLASSIC RUMIA    4:12  (1:5)

Skład: PACZKOWSKI - KULTYS, GAŁEK, FORMELA, TOMASZEWSKI, KIJANKA - PRZESMYCKI, BALBIER, MACIEJ OLIWA, MICHAŁ OLIWA

Bramki: 1 Gałek, 1 Formela, 1 Balbier, 1 Maciek Oliwa

 

Runda rewanżowa 25 edycji NL6

Zaczynamy mecze rundy rewanżowej 25 edycji NL6. Niestety jubileuszowa 25 edycja rozgrywek Nadmorskiej Ligi Szóstek w ekstraklasie odbywa się w okrojonym składzie zespołowym (7 ekip), w cieniu pandemii koronowirusa, bez jakiegoś większego entuzjazmu i zaangażowania. Nie mniej jednak mecze się odbywają na każdym poziomie i drużyny starają się jak najlepiej zaprezentować.

Data 24.05.2021r   godz. 21.30       JR POGÓRZE V FC CHYLONIA/DT CITY   3:12 (2:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, MUSZYŃSKI, KULTYS, RUMIAN - AMBROSIEWICZ, KIJANKA, STĘPIEŃ, CHAŁASZCZYK

Bramki: 1 Wiszniewski, 1 Ambrosiewicz, 1 Stępień

Data  31.05.2021r   godz.21.00     JR POGÓRZE V INTER ORŁOWO  13:3  (6:2)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, MUSZYŃSKI, GAŁEK, RUMIAN, KONOPKA, TOMASZEWSKI - CHAŁASZCZYK, STĘPIEŃ, KIJANKA, PRZESMYCKI, MICHAŁ OLIWA, MACIEJ OLIWA

Bramki: 4 Stępień, 3 Gałek, 2 Kijanka, 2 Michał Oliwa, 1 Wiszniewski, 1 Chałaszczyk

Data  07.06.2021r    godz.21.30       JR POGÓRZE V FC ATMOSFERA   6:6 (3:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, AMBROSIEWICZ, MUSZYŃSKI, GAŁEK, KIJANKA - PRZESMYCKI, STĘPIEŃ, WYCHNOWSKI, MICHAŁ OLIWA

Bramki: 2 Wychnowski, 2 Wiszniewski, 1 Stępień, 1 Michał Oliwa

Za Nami trzy mecze rundy rewanżowej 25 edycji NL6 i zdobyte cztery punkty. Te punkty na pewno pozwolą Nam na utrzymanie po raz kolejny w ekstraklasie, tym bardziej ,że kolejny z zespołów na skutek problemów regulaminowych zostanie wycofany. A więc kolejne trzy mecze z tuzami ligi już nie będą miały takiego ciężaru gatunkowego. Nawet trzy porażki, które są prawdopodobne nie zmienią Naszej sytuacji i jesienią 2021 roku zagramy po raz 26 w rozgrywkach NL6.

 

Ciężki maj dla JR

Data 05.05. 2021r      g.20.30      JR POGÓRZE V NEVADA GDYNIA     3:9 (2:2)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, KULTYS, RUMIAN, TOMASZEWSKI, KIJANKA- WIŚNIEWSKI, MAZUREK, PRZESMYCKI

Bramki: 2 Przesmycki, 1 Wiśniewski

Data 10.05.2021r    g.21.00       JR POGÓRZE V ENERPOL GDYNIA    3:19  (2:6)

Skład: TOMASZEWSKI - WISZNIEWSKI, RUMIAN, AMBROZIEWICZ, KIJANKA, CHAŁASZCZYK - STĘPIEŃ, MAZUREK,TAUBE, ŚMIGALSKI

Bramki: 1 Taube, 1 Ambroziewicz, 1 Rumian

Data 17.05.2021r    godz. 21.30   JR POGÓRZE V CLASSIC RUMIA    3:8 (2:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI,TOMASZEWSKI, KULTYS, AMBROZIEWICZ , RUMIAN - KIJANKA, WIŚNIEWSKI, MAZUREK, PRZESMYCKI

Bramki: 1 Wiśniewski, 1 Mazurek, 1 Ambroziewicz

Trzy ciężkie mecze z potentatami za Nami. Niestety wynikowo nie wygląda to ciekawie,ale taka jest rzeczywistość w EKSTRAKLASIE. Nie mamy pretensji do nikogo,gdyż zdajemy sobie sprawę że jest bardzo ciężko i trudno nawiązać równą walkę z drużynami których zawodnicy w większości uprawiają piłkę na co dzień. Ale jest motywacja i chęć zmierzenia się z lepszymi. Jeszcze przed Nami parę meczy i zawsze może się zdarzyć sytuacja, że zachowamy status  ekstraklasowca. Oczywiście możemy grać w I - szej lidze - ale póki sami nie przegramy lub zrezygnujemy to będziemy walczyć w najwyższej klasie rozgrywek czyli EKSTRAKLASIE

 

 

Kolejne mecze w NL6 -Wiosna 2021

Data 27.04,2021r       JR POGÓRZE V SPORTING GDYNIA     6:2 (2:1)   PUCHAR LIGI NL6

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, KULTYS, MAZUREK, KONOPKO, RUMIAN  - KIJANKA, WYCHNOWSKI, AMBROZIEWICZ, PRZESMYCKI

Bramki: 2 Przesmycki, 2 Wychnowski, 1 Mazurek, 1 Kultys

Data  28.04.2021r         JR POGÓRZE V INTER ORŁOWO     7:9 (2:3)

Skład: PACZKOWSKI - WISZNIEWSKI, MAZUREK, KONOPKO, KIJANKA - WYCHNOWSKI, PRZESMYCKI,KAROL?

Bramki: 3 Mazurek, 3 Wychnowski, 1 Przesmycki

Niestety różnego rodzaju kłopoty skutkują tym, że informacje z rozgrywek nie są podawane na bieżąco. W najbliższym czasie postaram się to naprawić. Wracając do rozgrywek to już wiemy, że ten 25 sezon będzie dla Naszej drużyny niezwykle ciężki i nikt nie wie jak się zakończy. Niestety ciągle mamy kłopoty kadrowe i nie możemy wystąpić w optymalnym składzie. Nie jest to spowodowane brakiem zawodników a jedynie pasmem kontuzji, chorób i różnych wypadków losowych. Dzisiejszy mecz z INTEREM będzie ostatnim dla WYCHNOWSKIEGO, który wyjeżdża na sześć tygodni do pracy za granicą. A więc JR traci dobrego snajpera na dłuższy czas. Musimy jednak jakoś sobie z tym problemem poradzić. Patrząc po wynikach dwóch ostatnich meczy, chyba było błędem rozgrywanie tych meczy dzień po dniu. Ale tak rozpisali mecze organizatorzy i trzeba było się dostosować. Puchar pucharem, ale już mecz ligowy z kolejnym beniaminkiem kompletnie Nam nie wyszedł. Nie ma co rozdzierać szat i  szukać winnych - po prostu trzeba wziąć się do roboty. Kolejne mecze niestety będą bardzo trudne i raczej w obecnej sytuacji o sukces punktowy będzie ciężko, ale dopiero ostatnie spotkanie wyjaśni sytuację - więc patrzmy z optymizmem w najbliższą przyszłość i  wierzmy w utrzymanie po raz kolejny w ekstraklasie. TJR !!!

 

Strona 2 z 48

Ostatnie filmy

On-line

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Reklama

Zaprzyjaźnione linki:
Checz Gdynia
Ośrodek sportowy Checz Gdynia zaprasza!